خانه / باطری لیفتراک / رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک نوعی الحاقیه لیفتراک است. که برای جابجایی و حمل کالاهای رولی مانند رول های بزرگ کاغذ و انواع رول هـای تیشـو و فـلزی بـکار برده می شود. قابلیت چرخش 360 و 180 درجه این الحاقیه مـورد نیـاز اکـثر مصرف کنندگان این محصول می باشد.

با توجه به نیاز صنایع تولید کننده کاغذ برای جابجایی و انتقال رول های بزرگ کاغذ توسط لیفتراک با حداکثر بهره وری، استفاده از یک الحاقیه لیفتراک مانند رول گیر لیفتراک نیاز است. تا بدون ایجاد آسیب به سطوح این رول ها و همچنین بدون در نظر گرفتن قطر،وزن و یا نوع کاغذ در هر اندازه ای بتواند جابجایی انها را بوسیله لیفتراک انجام دهد. این نوع الحاقیه لیفتراک برای صنعت حمل و نقل تا چاپ و سازندگان کاغذ بسیار مناسب است.

فروش و نصب رول گیر لیفتراک
درخواسدرخدرخواست خرید رول گیرلیفتراکواست خرید رول گیرلیفتراکت خرید رول گیر لیفتراک

درخواست خرید رول گیرلیفتراک

درخواست خرید رول گیرلیفتراک توسط شرکت فورک لیفت باطری؛ بوسیله فرم درخواست  در وب سایت انجام میشود.پس از تکمیل فرم درخواست خرید و نصب رول گیر برای لیفتراک مورد نظر خود کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و مراحل فروش و نصب بر روی دستگاه آغاز خواهد شد.

 

 رول گیر لیفتراکخرید باطری لیفتراک رول گیر لیفتراک

راهنمای خرید باطري ليفتراك

زمانی که بدون هیچ آگاهی و مشاوره تخصصی اقدام به خرید یک باطری ارزان قیمت و بی کیفیت می نمایید، بی شک خرید یک باتری دیگر و جایگزین هم برایتان ضروری خواهد شد.

یکی از اصلی ترین و مهم ترین گزینه ها برای انتخاب و خرید باطری لیفتراک مناسب و با کیفیت، مشاوره تخصصی و صحیح در این امر مهم می باشد، در همین راستا فورک لیفت باطری با اتکاء به کارشناسان فنی خود در خصوص مشاوره رایگان خرید باطری لیفتراک در خدمت شما مشتریان محترم می باشد. لذا خواهشمند است قبل از پرداخت هزینه های بالا جهت خرید، چند نکته مهم از نحوه انتخاب باطری مناسب برای لیفتراک برقی خود از کارشناسان ما بصورت رایگان دریافت نمائید.

مشخصات باطری لیفتراک برقی -رول گیر لیفتراک

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی ، باطری لیفتراک می باشد. حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ها شرکت فورک لیفت باطری با در نظر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری – طول عمر باطری – ابعاد باطری که بر اساس ولتاژ دستگاه با چینش سل های 2 ولتی در اندازه جعبه می باشد، از چندین شرکت معتبر آسیایی و اروپایی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر کمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باطری لیفتراک برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت، 36 ولت 48 ولت، 72 ولت، 80 ولت، دوبل 40 ولت، و در آمپرساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشند و نکته اساسی در کلیه باتری های لیفتراک این است که همگی مضربی از 2 ولت می باشند یعنی بطور مثال یک باتری لیفتراک 48 ولتی شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باتری لیفتراک 80 ولتی شامل چهل سلول دو ولتی می باشد.

فروش و نصب رول گیر لیفتراک

شرکت فورک لیفت باطری  ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر انواع الحاقیه لیفتراک و ماشین آلات انبارداری در ایران مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیت های خود در این زمینه و پاسخگویی به نیاز مشتریان، خدمات نصب و تعمیر رولگیر لیفتراک در محل انبار مشتری را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز می باشد.

 

نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX

شرکت فورک لیفت باطری  نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX می باشد . شرکت forkliftbattery در زمینه واردات باطری 6 ولت 225 و باطری 8 ولت 180 آمپر و دیگر باطری ها در ولتاژ مختلف در ایران فعالیت دارد. و شرکت سافکو نمایندگی باطری ESPEX  انگلستان در ایران می باشد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.