خانه / باطری لیفتراک / خرید باطری لیفتراک

خرید باطری لیفتراک

شرکت فورک لیفت باطری با در نظر گرفتن پارامترهای مهم خرید از جمله آمپر باطری – طول عمر باطری – ابعاد باطری که بر اساس ولتاژ دستگاه با چینش سل های دو ولتی در اندازه جعبه (باکس) می باشد، از چندین شرکت معتبر آسیایی و اروپایی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر کمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با ارائه قیمت باطری لیفتراک مناسب پاسخگو می باشد.

جهت سفارش خرید باطری لیفتراک برقی و دریافت لیست قیمت باطری لیفتراک ابعاد جعبه باتری (باکس)،  ابعاد یکی از سلول های باتری (طول، عرض و ارتفاع) و ولتاژ و آمپر باتری لیفتراک خود را برای کارشناسان فروش فورک لیفت باطری از طریق واتسآپ ارسال نمائید.

خرید باطری لیفتراک

راهنمای خرید باطري ليفتراك

زمانی که بدون هیچ آگاهی و مشاوره تخصصی اقدام به خرید یک باطری ارزان قیمت و بی کیفیت می نمایید، بی شک خرید یک باتری دیگر و جایگزین هم برایتان ضروری خواهد شد.

یکی از اصلی ترین و مهم ترین گزینه ها برای انتخاب و خرید باطری لیفتراک مناسب و با کیفیت، مشاوره تخصصی و صحیح در این امر مهم می باشد، در همین راستا فورک لیفت باطری با اتکاء به کارشناسان فنی خود در خصوص مشاوره رایگان خرید باطری لیفتراک در خدمت شما مشتریان محترم می باشد. لذا خواهشمند است قبل از پرداخت هزینه های بالا جهت خرید، چند نکته مهم از نحوه انتخاب باطری مناسب برای لیفتراک برقی خود از کارشناسان ما بصورت رایگان دریافت نمائید.

مشخصات باطری لیفتراک برقی

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی ، باطری لیفتراک می باشد. حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ها شرکت فورک لیفت باطری با در نظر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری – طول عمر باطری – ابعاد باطری که بر اساس ولتاژ دستگاه با چینش سل های 2 ولتی در اندازه جعبه می باشد، از چندین شرکت معتبر آسیایی و اروپایی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر کمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باطری لیفتراک برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت، 36 ولت 48 ولت، 72 ولت، 80 ولت، دوبل 40 ولت، و در آمپرساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشند و نکته اساسی در کلیه باتری های لیفتراک این است که همگی مضربی از 2 ولت می باشند یعنی بطور مثال یک باتری لیفتراک 48 ولتی شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باتری لیفتراک 80 ولتی شامل چهل سلول دو ولتی می باشد.

نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX

شرکت سافکو  نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX می باشد . شرکت forkliftbattery در زمینه واردات باطری 6 ولت 225 و باطری 8 ولت 180 آمپر و دیگر باطری ها در ولتاژ مختلف در ایران فعالیت دارد. و شرکت سافکو نمایندگی باطری ESPEX  انگلستان در ایران می باشد.

اگر از انتخاب نوع باتری لیفتراک، ولتاژ و آمپر آن برای لیفتراک برقی مورد نظر خود آگاهی ندارید، میتوانید با کارشناسان فروش فورک لیفت باطری تماس بگیرید. خواهشمند است جهت اخذ قیمت باطري ليفتراك برقی مورد نظر خود با شماره تلفن 66381248(021) تماس حاصل فرمائید یا از طریق واتسآپ 0930200225

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.