خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک برقی ژاپنی

باطری لیفتراک برقی ژاپنی

باطری لیفتراک برقی ژاپنی

شرکت ما در طی سال های متمادی شروع به فعالیت در زمینه تولید خودروهای صنعتی، باطری لیفتراک برقی ژاپنی، تجاری، نساجی و تجهیزات حمل و نقل کرده است.لیفتراک و باطری لیفتراک هم جزء تجهیزاتی است که سال ها توسط این شرکت تولید می شود.در واقع شرکت ما از بزرگترین سازندگان لیفتراک و تجهیزات آن می باشد و از این جهت باطری لیفتراک برقی ژاپنی، باطری به نام می باشد.

لیفتراک همان طور که در بالا هم اشاره شد یکی از تجهیزات صنعتی محسوب می شود.

که برای جا به جایی کالاها در مسافت های مختلف و قراردادن اجناس در ارتفاع استفاده می شود.شرکت های زیادی هستند که در زمینه تولید و ساخت لیفتراک و ملزومات آن فعالیت دارند که یکی از آن ها شرکت سافکو است.

ویژگی های مشخص باطری لیفتراک برقی ژاپنی

  • سازگار با محیط زیست
  • عدم آلودگی هوایی و صدا

باطری لیفتراک برقی ژاپنی

لیفتراک انواع مختلفی دارد که به شرح ذیل است:

  • لیفتراک برقی
  • لیفتراک دیزلی
  • لیفتراک دوگانه سوز

باطری لیفتراک برقی ژاپنی عمدتا از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و انواع آن در ولتاژهای 24 ولت، 36 ولت، 48 ولت، 72 ولت، 80 ولت، می باشد.باطری باطری لیفتراک برقی ژاپنی مضربی از 2 می باشند.

ساعت آمپر باطری لیفتراک برقی ژاپنی از 300آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشند.به طور کلی باطری لیفتراک جزء مهمی از ملزومات لیفتراک می باشد.که باید در نگهداری و استفاده از آن دقت به عمل آید.

برخی نکات مهم درباره شارژ باطری لیفتراک

اولا باید در هنگام تهیه لیفتراک ، به گارانتی باطری لیفتراک برقی ژاپنی توجه کرد.دوما برای شارژ باطری لیفتراک ، کابل لازم است. باید دقت کرد که کابل حفره حفره و سوراخ و سوخته نباشد.شارژ باطری لیفتراک برقی ژاپنی باید در زمان مناسب و اساسا پایان هفته یا خارج از ساعت کاری انجام شود. چرا که اگر وقفه ای در شارژ کردن پیش بیاید ،باطری و به تبع آن لیفتراک دچار مشکل می شود.

فروش باطری لیفتراک برقی اوربیتال

باطری لیفتراک سوزوکی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.