خانه / باطری لیفتراک / کاربرد جاروبرقی آب و خاک در نظافت انواع سطوح خشک و مرطوب

کاربرد جاروبرقی آب و خاک در نظافت انواع سطوح خشک و مرطوب

 کاربرد جاروبرقی آب و خاک در نظافت :  یکی از مهم ترین دسته بندی های مکنده صنعتی، نوع ماده مورد مکش می باشد. جاروبرقی می تواند مواد جامد، مواد مایع و یا هر دوی آن ها را مکش کند. برخی از انواع جاروبرقی به نام مکنده آب و خاک، توانایی مکش مواد جامد و مایع را دارا می باشند که در ادامه به ساختار، عملکرد و ویژگی های این نوع از دستگاه جاروبرقی می پردازیم.

مزایای بکارگیری مکنده آب و خاک کاربرد جاروبرقی آب و خاک در نظافت 

جاروبرقی آب و خاک از جمله دستگاه های تخصصی در نظافت صنعتی می باشد که علاوه بر جمع آوری آلاینده های جامد قادر به جمع آوری مایعات آلوده نیز می باشد.

قرار گیری دهانه مکش در زیر سیستم فیلتراسیون امکان جمع آوری و مکش آلاینده ها مایع را برای دستگاه مکنده امکان پذیر می نماید. این دستگاه های جاروبرقی صنعتی به واسطه طراحی منحصر به فرد و مخازن مقاوم در برابر خوردگی، کاربرد گسترده ایی در نظافت های صنعتی دارند.

عملکرد این دستگاه ها قابل قیاس با انواع مکنده های آب و خاک خانگی و تجاری نبوده و حتی قدرت مکش بالاتری از نمونه های جاروبرقی صنعتی که تنها قادر به جمع آوری جامدات هستند، دارند.

دستگاه های مکنده صنعتی به واسطه تجهیز به موتور های توربینی قادر به مکش مداوم حجم بالایی از آلاینده ها می باشند. استفاده از مکنده های تخصصی که توانایی جداسازی مایعات و جامدات را دارند، تا ۱۰ برابر سرعت عملیات نظافت را افزایش می دهند.

آشنایی با باطری لیفتراک برقی  کاربرد جاروبرقی آب و خاک در نظافت 

 باطری لیفتراک برقی از سلول های 2 وتی تشکیل شده است و معمولا در ولتاژ های 24 ولت، 36 ولت، 48ولت، 72 ولت، 80ولت، دوبل 40 ولت ، و در آمپر ساعت های مختلف از 300 آمپر ساعت الی 100 آمپر ساعت می باشند. و نکته اساسی در کلیه باطری لیفتراک این است که همگی مضربی از 2 ولت می باشند .یعنی بطور مثال یک باطری لیفتراک  24 ولت شامل دوازده سلول دو ولتی و یک باطری لیفتراک برقی  48 ولت شامل بیست و چهار سلول دو ولتی می باشد.

از جمله دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کاربرد جاروبرقی صنعتی آب و خاک تجهیز دستگاه جاروبرقی صنعتی آب و خاک به شیر اطمینان

دستگاه های جاروبرقی صنعتی آب و خاک در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید می شوند. در مدل های پیشرفته دستگاه جاروبرقی صنعتی علاوه بر مدار محافظ، از شیر اطمینان نیز به منظور محافظت از دستگاه استفاده می شود.

شیر اطمینان مکش یکی از تجهیزات محافظتی در دستگاه های جاروبرقی صنعتی می باشد که از موتور در صورت مسدود شدن مسیر مکش حفاظت نموده و با باز نمودن مسیر جانبی برای ورود هوا امکان مکش آزادانه هوا را برای کاربر فراهم نموده و از افزایش حرارت در داخل موتور و در نتیجه اسیب های احتمالی ممانعت می نماید.

افزایش سرعت و سهولت در نظافت با جارو برقی صنعتی آب و خاک

استفاده از مکنده صنعتی در جمع آوری انواع آلاینده ها علاوه بر اینکه موجب سهولت در نظافت می شود بلکه روند جمع آوری آلاینده ها را نیز سرعت بخشیده و عملیات نظافت را در زمان کوتاه تری انجام می دهد. این دستگاه ها با جمع آوری کامل آلاینده ها و حذف گرد و غبار از محیط نه تنها جلوه های بصری را افزایش می دهد بلکه با حذف ذرات ریز گرد و غبار مانع از بروز بیماری های تنفسی در افراد حاضر در محیط می شود.

بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط می شوند، دستگاه های جاروبرقی صنعتی با مکش کامل آلاینده ها نه تنها عملیات نظافت را سرعت می بخشند بلکه با ممانعت از انتشار ذرات ریز گرد و غبار، سلامت افراد حاضر در محیط را تضمین نموده و کیفیت هوای محیط را بهبود می بخشند.

 

کاربرد جاروبرقی آب و خاک در نظافتنظافت سطوح مرطوب و خشک با مکنده آب و خاک کاربرد جاروبرقی آب و خاک در نظافت 

دستگاه های مکنده صنعتی آب و خاک به واسطه توانایی های ویژه در جمع آوری انواع آلاینده ها، کاربرد گسترده ایی در صنایع گوناگون دارد، از جمله دلایل محبوبیت این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  استفاده از چرخ های صنعتی و هرز گرد در دستگاه جاروبرقی امکان جا به جایی و نقل و انتقال آنها را تسهیل نموده است.
  •  دستگاه های جاروبرقی صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی انواع صنایع در توان های متفاوتی طراحی و تولید می شوند. این دستگاه ها با توان متفاوت ۲/۲ تا ۲۵ کیلو وات قابل ارائه می باشند.
  •     این دستگاه ها مجهز به نشانگر ظرفیت مخزن بوده و ظرفیت پر شده مخزن را نمایش می دهند.
  •     امکان تجهیز به فیلتر فلزی ثانویه، به منظور جداسازی ذرات معلق تا ۶ میکرون از مایعات آلوده
  •     تجهیز برخی از مدل ها به فیلتر پلی استر به منظور ممانعت از ورود ذرات ریز گرد و غبار به داخل موتور

 

سهولت تخلیه مخزن آلودگی جاروبرقی آب و خاک صنعتی

آلودگی های جمع آوری شده با دستگاه جاروبرقی های آب و خاک در مخزن مشخصی قرار دارند. جنس این مخزن از مواد مقاوم بوده و میتواند در برابر ضربه های وارد شده مقاومت نشان دهد. این امر باعث افزایش دوام و ماندگاری دستگاه شده و از بروز خرابی و پوسیدگی در مخزن جلوگیری میشود. این مخزن قابل جدا شدن بوده و به راحتی قابل تخلیه و نظافت است. از این رو نگهداری و مراقبت از دستگاه جاروبرقی آب و خاک صنعتی را به میزان زیادی سهولت می بخشد.

گستردگی موارد استفاده از دستگاه جارو برقی صنعتی آب و خاک به کار گیری آن در موارد متنوع نظافت و در شرایط گوناگون را متداول نموده است. استفاده از این دستگاه میتواند مزایای بسیاری از جمله افزایش سرعت نظافت، ارتقا کیفیت نظافت و سهولت جمع آوری انواع آلودگی ها را برای کارگاه ها، صنایع و مشاغل مختلف فراهم آورد.

 

اساس کار و کاربرد دستگاه جاروبرقی آب و خاک

مکش مواد جامد و مایع مکانیزم خاصی دارد که در ادامه به بیان هرکدام از آن ها می پردازیم. دستگاه جاروبرقی آب و خاک می بایست هر دو مکانیزم را دارا باشد تا قدرت مکش مواد جامد و مایع را داشته باشد.

 

باطری لیفتراک OM / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک TOYOTA

نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX

شرکت فورک لیفت باطری نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX می باشد . شرکت forkliftbattery  که در زمینه واردات باطری 6 ولت 225 و باطری 8 ولت 180 آمپر و دیگر باطری ها در ولتاژ مختلف در ایران فعالیت دارد.

فورک لیفت باطری نمایندگی تامین کننده انواع دکل لیفتراک برقی مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیت های خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، واردات و فـروش از محل موجودی انواع باطری لیفتراک برای لیفتراک های مختلف را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز میباشد. کاربرد جاروبرقی آب و خاک در نظافت

خرید باطری لیفتراک برقی – باطری لیفتراک – باتری لیفتراک

خواهشمند است جهت درخواست خرید تجهیزات مورد نظر برای لیفتراک خود  و خرید باطری لیفتراک برقی فرم را بصورت کامل تکمیل نموده تا کارشناسان تجهیز بالابر جهت مشاوره در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *