خانه / باطری لیفتراک / مزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

مزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

مزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی –   با توجه به قیمت بالای برق صنعتی و خرید باتری، هزینه تعمیر و نگهداری لیفتراک برقی بالاست و لیفتراک‌های دوگانه سوز می توانند در هزینه استفاده بیشتر از لیفتراک برقی صرفه جویی کنند.

 حتی در مورد سوخت ناکافی، لیفتراک دوگانه سوز می تواند قدرت را حفظ کند. با کاهش شارژ، قدرت لیفتراک برقی کاهش می‌یابد. لیفتراک‌های دوگانه سوز می‌توانند در زمین های ناهموار یا شیب های تند حرکت کنند.

لیفتراک‌های دوگانه سوز سریع و آسان جایگزین سوخت می‌شوند، در حالی که لیفتراک‌های برقی به ۸ ساعت زمان شارژ و ۸ ساعت زمان خنک شدن باتری نیاز دارند.

تولیدکنندگان باتری لیفتراک برقی به طور جدی بر محیط زیست بومی محلی و سلامت انسان تأثیر گذاشته اند. بسیاری از حوادث “سرب خون” ناشی از تخلیه غیرقانونی شرکت های باتری در چین رخ داده است.  لیفتراک‌های دوگانه سوز می توانند در دمای منفی ۲۰ درجه کار کنند.مزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

مزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

    هزینه سوخت گاز مایع با مزیت مطلق، نسبت به دیزل کمتر است.

    لیفتراک های دوگانه سوز برای استفاده در محیط های داخلی و خارجی و حتی محیط های کاری با الزامات زیست محیطی بالا مناسب هستند. برخلاف سوخت دیزل، گاز و بنزین در حین تبخیر ریخته نمی شود که به طور موثر عمر موتور را افزایش می دهد. در حین کار لیفتراک دوگانه سوز تقریباً مقدار خیلی کمی تخلیه ذرات مضری وجود دارد و در نتیجه سلامت کارگران کارگاه تضمین می شود. تخلیه تعداد زیادی ذرات مضر در اگزوز لیفتراک های دیزلی سلامت سیستم تنفسی کارگران را به طور جدی تحت تاثیر قرار می دهد.

    موتور لیفتراک گاز مایع دارای دامنه ارتعاش کم و صدای کم است که شنوایی کارگران را تضمین می کند.

به طور کلی ، لیفتراک‌های دوگانه مقرون به صرفه‌ترین مدل‌ها برای شرکت‌های جدید هستند. این قیمت پایین می‌تواند به شرکت‌ها این امکان را بدهد که تجهیزات بیشتری برای ناوگان خود خریداری کنند یا تجهیزات اختیاری را برای بهبود عملکرد لیفتراک اضافه کنند.

معایب لیفتراک دوگانه سوزمزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

 قابلیت مانور کمتر: در حالی که لیفتراک‌های دوگانه قدرتمند هستند ، مانند لیفتراک های برقی قابل مانور نیستند. شعاع چرخش بزرگتر و فاصله توقف بیشتر آنها گاهی می‌تواند مانعی برای عملیات داخلی با راهروهای باریک باشد.

هزینه نگهداری و سوخت آنها در مقایسه با دو نوع دیگر بیشترین است.

اپراتورهای این لیفتراک نیاز به مهارت بالاتری برای کار با آن دارند.

آنها به اندازه لیفتراک برقی راحت نیستند. گاز آنها بدون اطلاع قبلی تمام می‌شود و این می‌تواند به شدت بر کار تأثیر بگذارد. به طور کلی هیچ راهی برای اندازه گیری سطح گاز وجود ندارد. سوئیچ‌های فشار که نشان می‌دهد گاز تمام شده است ، چند ثانیه قبل هشدار می‌دهد. بیشتر مستعد نشتی از موتورها هستند.

دید عقب به دلیل موقعیت مخزن پروپان محدود استقرار گرفتن در معرض بدهی در قالب نشت احتمالی سیستم سوخت. اپراتورها باید در مورد استفاده ایمن از سوخت پروپان آموزش ببینند.

    هزینه سوخت بالا

بهترین مدل لیفتراک دوگانه سوزمزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

تویوتا (Toyota)

این نباید برای کسی تعجب آور باشد. تویوتا برای سال‌ها پیشرو در تولید لیفتراک بوده و بیش از ۷۰۰۰۰۰ لیفتراک را برای استفاده در سراسر جهان تولید کرده است. این شرکت هیچ نشانه ای از از دست دادن رتبه خود را نشان نمی دهد و کارخانه حمل و نقل مواد تویوتا در کلمبوس، بزرگترین تولید کننده لیفتراک در جهان و فروشنده برتر در ایالات متحده است که به دلیل کیفیت و قابلیت اطمینان خود شناخته شده است.

 کوماتسو (Komatsu)

کوماتسو یک شرکت چندملیتی ژاپنی است که از سالها تجربه همراه با آخرین فناوری ها برای ساخت ناوگان لیفتراک های کوچک و بزرگ خود استفاده می کند

 هیوندای (HYUNDAI)

لیفتراک هیوندای یک محصول قابل اعتماد و با کیفیت برای هر عملیاتی است. صنایع سنگین هیوندای با بیش از ۳۵ سال تجربه در صنایع مختلف، راه حل های با کیفیتی را برای تمامی عملیات ارائه می دهد. پس از شروع کار در کشتی سازی، آنها به سمت ایجاد لیفتراک برای کارخانه های صنعتی، کاربردهای انبارداری و صنعت ساخت و ساز رفتند. هر یک از این صنایع همچنان محل تمرکز مجموعه لیفتراک هیوندای است.

شرکت فورک لیفت باطری  نمایندگی انحصاری باطری لیفتراک برقی espex  با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ده ساله میباشد. شرکت espex ایتالیا یکی از اصلی ترین تولید کنندگان باطری لیفتراک برقی (forklift battery) می باشد.

تمام تنوع مدل های باطری لیفتراک DIN  و باتری لیفتراک PZB  را تولید می کند. باطری های تولیدی شرکت espex به همراه تجهیزات جانبی به مشتریان ارایه می گردد. تا بیشترین بازدهی برای مصرف کننده داشته باشد. همچنین باتری های لیفتراک espex بر اساس نیاز مشتریان با مناسب ترین قیمت باطری لیفتراک به مشتریان ارائه می گردد.

پرفروش‌ترین لیفتراک‌های دوگانه سوز با ظرفیت ۳تن

    تویوتا (Toyota)

این نباید برای کسی تعجب آور باشد. تویوتا برای سال‌ها پیشرو در تولید لیفتراک بوده و بیش از ۷۰۰۰۰۰ لیفتراک را برای استفاده در سراسر جهان تولید کرده است. این شرکت هیچ نشانه ای از از دست دادن رتبه خود را نشان نمی‌دهد و کارخانه حمل و نقل مواد تویوتا در کلمبوس، بزرگترین تولید کننده لیفتراک در جهان و فروشنده برتر در ایالات متحده است که به دلیل کیفیت و قابلیت اطمینان خود شناخته شده است.

    هیوندای (HYUNDAI)

لیفتراک هیوندای یک محصول قابل اعتماد و با کیفیت برای هر عملیاتی است. صنایع سنگین هیوندای با بیش از ۳۵ سال تجربه در صنایع مختلف، راه حل‌های با کیفیتی را برای تمامی عملیات ارائه می‌دهد. پس از شروع کار در کشتی سازی، آنها به سمت ایجاد لیفتراک برای کارخانه‌های صنعتی، کاربردهای انبارداری و صنعت ساخت و ساز رفتند. هر یک از این صنایع هم‌چنان محل تمرکز مجموعه لیفتراک هیوندای است.مزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

     کوماتسو (Komatsu)

کوماتسو یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است که از سال‌ها تجربه همراه با آخرین فناوری‌ها برای ساخت ناوگان لیفتراک‌های کوچک و بزرگ خود استفاده می‌کند.

    گروه Jungheinrich

Jungheinrich مستقر در آلمان، لیفتراک‌های دوگانه سوز را ارائه می‌دهد که در آمریکای شمالی توسط بیش از ۴۰۰ فروشنده فروخته می‌شود. خط تولید Jungheinrich شامل لیفتراک‌های متعادل کننده با تاکید بر بالابرهای با راهروهای باریک است.

 میتسوبیشی (Mitsubishi Logisnext)

میتسوبیشی Logisnext چهارمین تولید کننده بزرگ لیفتراک است و به عنوان لیفتراک میتسوبیشی فعالیت می‌کند. میتسوبیشی Logisnext که در نتیجه ادغام بین لیفتراک میتسوبیشی نیچیو و UniCarriers Corp تشکیل شده است، نام تجاری مشهور کاترپیلار لیفتراک کاترپیلار را تولید می‌کند و دارای تاسیسات تولیدی در ایلینوی و تگزاس است.

 هایستر (Hyster)

HYMP شرکت مادر برندهای لیفتراک Hyster و Yale است و به طور مداوم در بین برندهای برتر جهانی بالابر قرار می‌گیرد. این شرکت که مقر آن در کلیولند، اوهایو است، هم‌چنان به کشف راه‌هایی برای رشد تجارت خود در اروپای شرقی، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای لاتین و چین ادامه می‌دهد.مزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

 تجهیزات تاج (Crown Equipment)

Crown Equipment یک تولیدکننده خصوصی لیفتراک مستقر در اوهایو است که در لیفتراک‌های برقی و دوگانه سوز تخصص دارد. کراون که در سال ۱۹۴۵ شروع به کار کرد، اکنون ششمین تولید کننده بزرگ لیفتراک برقی و دوگانه سوز در سراسر جهان است. طیف گسترده‌ای از مدل‌ها از جمله تعادل، راهروهای بسیار باریک و لیفتراک‌های دسترسی را ارائه می‌دهد.

کلارک (Clark)

کلارک مستقر در کنتاکی اولین “تراکتور” خود را، اولین لیفتراک صنعتی احتراق داخلی، در سال ۱۹۱۷ ساخت. بیش از یک قرن بعد، آنها پنج خط اصلی را ارائه کردند و بیش از ۱ میلیون لیفتراک تولید کردند.

نحوه کار با لیفتراک دوگانه سوز

تقریبا نحوه کار با لیفتراک دوگانه سوز مانند سایر لیفتراک‌ها (لیفتراک برقی و لیفتراک دیزلی) می‌باشد که شامل یک پدال گاز و یک پدال ترمز و ترمز دستی و دسته دنده و دسته راهنما می‌باشد.مزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

فقط باید به نکات زیر توجه شود:

    به دلیل داشتن کپسول از لحاظ ایمنی نباید در محیط های با دمای بالا استفاده شود.

    دارای دوکلید تعویض جهت تغیر سوخت از گاز به بنزین و بلعکس می‌باشد.

     برای تعویض کپسول گاز ایمنی فراوانی را باید انجام داد و ابتدا لیفتراک را خاموش کرده و سپس شیلنگ سوخت را جدا کرده و کپسول را با احتیاط جابه جا کرد.مزایای باطری لیفتراک دوگانه سوز نسبت به لیفتراک برقی

نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX

فورک لیفت باطری تامین کننده انواع باطری لیفتراک برقی  مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیت های خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، واردات و فـروش از محل موجودی انواع باطری لیفتراک برای لیفتراک های مختلف را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز میباشد.

شرکت سافکو  نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX می باشد . شرکت forkliftbattery  که در زمینه واردات باطری 6 ولت 225 و باطری 8 ولت 165 آمپر و دیگر باطری ها در ولتاژ مختلف در ایران فعالیت دارد. شرکت سافکو نمایندگی باطری ESPEX  انگلستان در ایران می باشد.

خواهشمند است جهت درخواست خرید تجهیزات مورد نظر برای لیفتراک خود  و خرید باطری لیفتراک برقی فرم را بصورت کامل تکمیل نموده تا کارشناسان تجهیز بالابر جهت مشاوره در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *