خانه / باطری لیفتراک / شارژر لیفتراک در تهران

شارژر لیفتراک در تهران

شارژر لیفتراک در تهران

شارژر لیفتراک در تهران : لیفتراک ها ماشین هایی که در صنعت و کارخانه ها استفاده زیادی دارند. می توان گفت عمده کار حمل و جا به جایی بار را لیفتراک ها انجام می دهند. ماشین های لیفتراک نوعی از ماشین های صنعتی هستند که با باطری کار می کنند و باطری آن ها نیز با شارژر لیفتراک مخصوصی شارژ می شود. هر باطری شارژر لیفتراک مخصوص به خود را دارد پس باید در هنگام خرید و استفاده از شارژر لیفتراک دقت بالایی داشت.

شارژر لیفتراک در تهران

خرید مناسب ترین شارژر لیفتراک در تهران

بسیاری از افراد به دلیل بی دقتی در انتخاب شارژر لیفتراک مناسب برای باطری لیفتراک شان آسیب های زیادی به باطری وارد می کنند. ممکن است انواع مختلفی از شارژر لیفتراک به باطری لیفتراک شما بخورد اما همه آن ها مناسب آن باطری نیستند. به دلیل تنوع بالایی که باطری های لیفتراک دارند شارژر های آن ها نیز انواع زیادی دارن. پس هنگام خرید شارژر لیفتراک باید به نوع باطری، کارایی و اندازه باطری دقت کرد تا بتوان شارژر لیفتراک مناسب را برای باطری لیفتراک تهیه کرد.

چگونه از باطری خود درست نگه داری کنیم

حتما بگذارید که حداقل 30 درصد از شارژ باطری خالی شود و سپس آن را شارژ کنید در غیر این صورت باطری آسیب می بیند. هنگامی که آن را به شارژر لیفتراک وصل کردید باید حداقل آن را 7 ساعت در شارژ بگذارید تا به کارایی اولیه اش بازگردد. چنانچه باطری شما آسیب دید بدون این که آن را دست کاری کنید آن را نزد تعمیر کار متخصص ببرید بگذارید او باطری شما را تعمیر کند و خودتان هیچ گاه خود سرانه آن را تعمیر نکنید. مطمئن باشید که باطری شما برای لیفتراک تان مناسب است و با شارژر لیفتراک سالم و خوبی شارژ می شود در غیر این صورت ممکن است باطری به سرعت آسیب دیده و خراب شود.

برای خرید شارژر لیفتراک در تهران با مشاورین ما در ارتباط باشید.

شارژر لیفتراک چینی

قیمت شارژر لیفتراک برقی

شارژ لیفتراک

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.