خانه / باطری لیفتراک / شارژر لیفتراک برقی چیست ؟

شارژر لیفتراک برقی چیست ؟

شارژر لیفتراک برقی چیست ؟ شارژر لیفتراک برقی در انواع مختلف تک فاز و سه فاز موجود هستند و دارای سیستم شارژ کننده تمام اتوماتیک و در ولتاژ ها و آمپر های مختلف برای استفاده در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند . در رنج های متفاوت میباشند. فورک لیفت باطری  با داشتن کارشناسان متخصص در خصوص مشاوره جهت خرید، تعمیر و نصب دکل لیفتراک و فروش باطری لیفتراک نیز در خدمت شما میباشد.

  • 24 ولت 40 آمپر
  • 36 ولت 80آمپر
  • 48 ولت 100 آمپر
  • 72 ولت 100آمپر
  • 80ولت 100آمپر

این شارژ رها در ظرفیت های 100-2100 آمپر ساعت وجود دارند که با توجه به نوع باطری لیفتراک می توان از انئاع شارژر لیفتراک کتناسب استفاده نمود .

خصوصیات  شارژر لیفتراک برقی شارژر لیفتراک برقی چیست ؟

شارژر های لیفتراک برقی با مجهز بودن به سیستم کنترل ولتاژ میکروسنسور در مقایل تغییرات ناگهانی ولتاژ مقاومت بسیار خوبی دارند .شارژرلیفتراک برقی با استفاده از برد الکترونیکی هوشمند وضعیت باطری را تحت نظر دارد و به وسیله لامپ های LED و صفحه LCD موجود برروی شارژر لیفتراک برقی می توانند میزان شارژ وضعیت باتری را در مراحل مختلف به کاربر اطلاع دهد .

فرایند باطری لیفتراک برقی توسط میکروکنترلر شارژر لیفتراک و بصورت کانلا هوشمند صورت میپذیرد این میکرو کنترلر خطاهای احتمالی را ممکن است در طول شارژ باطری رخ دهد را از طریق لامپ های LED شارژر به مصرف کننده اطلاع میدهند.

این شارژر ها در انواع مختلف به فیوز میباشند تا از اتصال اشتباه قطب های باطری و یا اضافه جریان احتمالی محافظت لازم را به عمل آورده و از آسیب رسیدن به باطری لیفتراک جلوگیری کنند. در هنگام خرید و استفاده از شارژر لیفتراک برقی بایستی مطمئن شوید که شارژری که از آن استفاده میکنید یا باطری شما همسان باشد به عبارت دیگر ارژر دارای ولتاژ خروجی و آمپر شارژ متناسب با باطری شما باشد .

ویژگی های شارژر های لیفتراک برقی شارژر لیفتراک برقی چیست ؟

مجهز بودن به ال سی دی و ال دی  های هوشمند برای نمایش وضعیت شارژ باطری

دارای ابعاد مناسب و وزن کم

سیستم هوشمند برای کنترل پروسه شارژ باطری سیستم تغذیه اتوماتیک

شارژر باطری لیفتراک های برقی در رنج  ولتاژ های 24-36-48-72-80 و ظرفیت 100-2100 آمپر ساعت و در انواع تک فاز ،سه فاز بوده و تمامی آنها مجهز به سیستم ایکوال یا شارژر کننده یکسان سلولها و فول اتوماتیک می باشند .این شارژر ها نسبت به تغییرات ولتاژ ورودی بسیار مقاوم بوده و با دارا بودن سیستم کنترل ولتاژ میکروپروسسور از دقت بسیار بالایی برخوردار می اشند و با خصوصیات و مزیت های ذیل تولید و عرضه می گردد.

انواع شارژر های باطری لیفتراک برقی

شارژر ترانسی

شارژر فرکانسی

شارژر لیفتراک برقی (شارژر فرکانسی ) که با یک ورودی با فرکانس شارژ WA در هنگام شارژ جریان را کاهش می دهد و ولتاژ را افزایش می دهد .کاربر این شارژر را برای باطری های 80 ولت می باشد . وضعیت شارژر باطری لیفتراک برقی از طریق یک برد الکترونیکی روی مانیتور نمایش داده می شود و با استفاده از  LED ها موقعیت باطری و مرحله های مختلف شارژ مشخص می شود .مراحل شارژر باطری با استفاده از کنتلر میکروپوسسوری به طور کاملا هوشمند و اتوماتیک نشان داده می شود . شارژر فرکانسی از نوع ترانس HZ50 و پل دیودی می باشند .سیم پیچی ترانسفورماتور ان الومینیومی است .

نکات مهم برای محافظت  شارژر لیفتراک برقی

باطری نباید بیشتر از 12 ساعت شارژر شود و در صورتی که بعد از 12 ساعت شارژ باطری به طور کامل پر نشود شارژ باطری به صورت اتوماتیک قطع می شود .

باطری باید در مقابل اتصال های تنادرست قطب های باطری و جریان ا ضافه محافظت شود .

در هنگام شارژ شدن باطری میزان شارژ باید به وسیله LED ها نشان داده شود .

توسط شارژر فرکانسی می توانیم بعد از تمام شدن مرحله شارژ کیلد Equalize  را فشار دهیم و عملیات Equalize  را انجام دهیم در نتیجه ولتاژ همه ی سلول های باطری را بهم نزدیک یا باهم برابر می کنیم . در شارژر های فرکانسی با افزایش ولتاژ و کاهش جریان در پروسه ی شارژ شدن بر اساس ساختار ترانسفور ماتور توان شارژ که نشتی مغناطیسی بالایی دارد اتفاق می افتد.

نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX

شرکت سافکو  نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX می باشد . شرکت forkliftbattery  که در زمینه واردات باطری 6 ولت 225 و باطری 8 ولت 180 آمپر و دیگر باطری ها در ولتاژ مختلف در ایران فعالیت دارد. و شرکت سافکو نمایندگی باطری ESPEX  انگلستان در ایران می باشد

فورک لیفت باطری تامین کننده انواع دکل لیفتراک برقی مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیت های خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، واردات و فـروش از محل موجودی انواع باطری لیفتراک برای لیفتراک های مختلف را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز میباشد.

خواهشمند است جهت درخواست خرید تجهیزات مورد نظر برای لیفتراک خود  و خرید باطری لیفتراک برقی فرم را بصورت کامل تکمیل نموده تا کارشناسان تجهیز بالابر جهت مشاوره در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.