خانه / شارژر لیفتراک / شارژر باطری لیفتراک سری EVO

شارژر باطری لیفتراک سری EVO

شارژر باطری لیفتراک سری EVO

شارژر باطری لیفتراک سری EVO یک شارژر باتری شناور مبتنی بر SCR است که برای برنامه های کاربردی و ثابت طراحی و ساخته شده است. طرح های نسل بعدی این شارژر باطری لیفتراک که شامل همه ی کیفیت ها و قابل اطمینان با سری اصلی است، توسط یک سیستم بهداشتی و تشخیصی است طراحی و ساخته شده است.

شارژر باطری لیفتراک سری EVO به منظور کمک به انطباق با استادارد های NERC PRC-005 و دیگر نیاز های صنعت ابزار طراحی و ساخته شده است. طراحی و معماری این شارژر باطری لیفتراک این اجازه را به ما میدهد که عملیات های انعظاف پذیر از جمله رله های هشدار دهنده پیکربندی کاربر و ارتقا میدان سیستم عامل را انجام دهیم.

سیستم داخلی این شارژر باطری لیفتراک طوری ساخته شده است که به طور مداوم و خودکار اطلاعیه های وضعیت هشدار را به صورت خود تشخیص ارائه میدهد. این شارژر باطری لیفتراک یک دکمه به نام Health دارد که با فشردن آن، یک سیستم برای تشخیص و تایید درست کار کردن کلیه پارامتر ها و اجزای آنها شروع به کار میکند.

شارژر باطری لیفتراک سری EVO ولتاژ های 24، 48، 130و 260 ولت را پشتیبانی میکند. همچنین جریان DC این شارژر باطری لیفتراک بین 6 تا 25 آمپر است.

شارژر باطری لیفتراک سری EVO

ویژگی های شارژر لیفتراک

از ویژگی های استاندارد این شارژر باطری لیفتراک میتوان به مجموعه هشدار ها با شاخص های LED که شامل ولتاژ DC پایین، ولتاژ DC بالا، شکست AC، شکست خروجی DC، خطای زمین منفی، خطای زمین مثبت است را نام برد.

این شارژر باطری لیفتراک یک چرغ نشانگر معمولی برای نشان دادن همه ی آلارم ها از جمله ولتاژ AC بالا، ولتاژ AC پایین، DC پایین و پایان تخلیه دارد. همچنین میتوانیم مخاطب قابل برنامه ریزی رله تماس را پیکریندی کنیم تا در هر شرایطی بتواند زنگ را نشان دهد. این شارژر باطری لیفتراک یک تایمر دستی دارد که میتوان آن را از 0 تا 999 ساعت تنظیم کرد. از دیگر ویژگی های این شارژر میتوان به صفحه نمایش گرافیکی آن که با نور پس زمینه LED طراحی شده است را نام برد.

شارژر باطری لیفتراک سری EVO دو مدار مجزا به منظور مدار ورودی AC و مدار خروجی DC دارد. این شارژر باطری لیفتراک این قابلیت را دارد که بتوان از رمز عبور خود برای امنیت حفاظت کرد.

قیمت انواع شارژر لیفتراک

شارژر لیفتراک Ferro Magnetics

خرید شارژر لیفتراک

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.