خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک – لیفتراگ دوگانه سوز

باطری لیفتراک – لیفتراگ دوگانه سوز

باطری لیفتراک – لیفتراگ دوگانه سوز – لیفتراک یک وسیله نقلیه کوچک صنعتی است که دارای یک سکوی چنگال قدرت دار در جلو است که می‌توان آن را برای جابجایی یا جابجایی در زیر محموله بالا و پایین آورد. بالابرها نیازهای صنایع مختلف از جمله انبارها و دیگر انبارهای بزرگ را برآورده می‌کنند.

نیروی بالابرها با باتری الکتریکی یا موتورهای احتراق تامین می‌شود. برخی از لیفتراک‌ها به اپراتورها اجازه می‌دهند هنگام رانندگی و کار با دستگاه بنشینند در حالی که برخی دیگر مجبور به ایستادن اپراتور هستند.

از این وسیله در صنعت برای حمل و نقل مواد و کالاها استفاده می‌شود.از انواع لیفتراک می‌توان به مدل دوگانه سوز آنها اشاره کرد.

باطری لیفتراک – لیفتراگ دوگانه سوز

لیفتراک‌های دوگانه سوز بسیار انعطاف پذیر هستند و به همین دلیل، برای استفاده در داخل و خارج مناسب هستند.

این لیفتراک‌ها بیشتر از مدل‌های دیزلی سازگار با محیط زیست هستند و قدرت و عملکرد لازم را برای کارهای سخت تر ارائه می‌دهند. مانند کامیون‌های برقی، لیفتراک‌های دو گانه تمیز و بی صدا هستند و نیاز به ساعت‌ها شارژ بین شیفت ها ندارند.

بیشتر برای کار در قفسه بندی انبار مناسب هستند. آنها هم‌چنین یک گزینه عالی برای بارگیری وسایل نقلیه و حمل کالا بین یک ساختمان به محل دیگر هستند. این لیفتراک‌ها تقریباً برای هر کار حمل مواد مناسب هستند.

گیربکس این مدل لیفتراک‌ها معمولا اتوماتیک می‌باشد. با توجه به نوع سوخت آن‌ها برای فضاهای بسته بسیار مناسب بوده زیرا آلایندگی خاصی ایجاد نمی‌کنند. بیشتر لیفتراک‌های دوگانه سوز موجود در بازار ایران از موتور ۴ سیلندر تشکیل شده‌اند.

فرایند خرید لیفتراک دو گانه سوز

  • در فرآیند خرید لیفتراک دوگانه سوز برای دستیابی به استفاده معقول باید نکات زیر رعایت شود.
  •     ابتدا با کتابچه های راهنمای مربوطه لیفتراک دوگانه سوز آشنا شده و درک و درک جامعی از سیستم تبدیل گاز و بنزین داشته باشید.
  •     در طول استفاده از لیفتراک، لیفتراک نباید در نزدیکی منابع گرما یا آتش مانند شعله های باز، سوزاندن ته سیگار پارک شود.
  •     تعمیر، نگهداری و بازرسی منظم باید طبق برنامه انجام شود. مراقب باشید، هرگونه نشت یا ناهنجاری باید فوراً با آن برخورد شود.

شرکت فورک لیفت باطری  نمایندگی انحصاری باطری لیفتراک برقی espex  با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ده ساله میباشد. شرکت espex ایتالیا یکی از اصلی ترین تولید کنندگان باطری لیفتراک برقی (forklift battery) می باشد.

تمام تنوع مدل های باطری لیفتراک DIN  و باتری لیفتراک PZB  را تولید می کند. باطری های تولیدی شرکت espex به همراه تجهیزات جانبی به مشتریان ارایه می گردد. تا بیشترین بازدهی برای مصرف کننده داشته باشد. همچنین باتری های لیفتراک espex بر اساس نیاز مشتریان با مناسب ترین قیمت باطری لیفتراک به مشتریان ارائه می گردد.

نحوه به کارگیری گاز و بنزین

    برای رسیدن به یک شروع معقول:

سوخت دوگانه، مانند استفاده از گاز و بنزین، ، لیفتراک باید در زمانی که از آن استفاده نمی شود بسته شود، شیر دستی باید بسته شود. لازم نیست روی دریچه گاز پا بگذارید، دوگانه سوز سیستم باید سوئیچ را در موقعیت گاز یا بنزین بچرخاند. پس از استارت، به خصوص در منطقه سرد، بهتر است خودرو را دو یا سه دقیقه گرم کنید تا سیستم آب خنک کننده موتور احتراق داخلی قبل از رانندگی گرم شود تا اطمینان حاصل شود که آب گرم می تواند به بخارساز برای تسریع تبخیر جریان یابد. .

    به روش تعویض سوخت توجه کنید:

برای لیفتراک های دوگانه سوز، وقتی لیفتراک متوقف می‌شود، نباید در حین رانندگی سوئیچ شود. هنگامی که بنزین به گاز تبدیل می‌شود، اجازه دهید موتور احتراق داخلی به آرامی ادامه دهد. در این زمان می توان سوئیچ را به حالت خنثی چرخاند تا بنزین کاربراتور بسوزد تا شعله خاموش شود و سپس سوئیچ سوخت را در موقعیت گاز قرار داده تا دوباره راه اندازی شود. هنگامی که گاز مایع به بنزین تبدیل می‌شود، می توان آن را مستقیماً بدون توقف در موقعیت خنثی، سوئیچ دیورتر را به موقعیت بنزین بچرخانید. در این زمان توجه داشته باشید که کابل را بیرون بکشید. هنگامی که سیستم سوخت دوگانه عمدتاً مبتنی بر گاز احتراق است، لازم است حداقل ۴/۱از سوخت را برای مدتی در مخزن سوخت نگه دارید. نیاز داشتن. گاهی لازم است بنزین سوزانده شود تا سیستم بنزین به دلیل زمان بیکاری خراب نشود.

    سوخت گیری صحیح را انجام دهید:

دو راه برای پر کردن مجدد وجود دارد، یکی تعویض کپسول. هنگام پر کردن یا تعویض کپسول ها، برای اطمینان از تهویه خوب، باید در فضای باز باشد و ایمنی باید الزامات استانداردهای محلی حفاظت از آتش را برآورده کند. لیفتراک باید متوقف شود، خاموش شود و راننده صندلی راننده را ترک کند. آتش بازی، منابع حرارتی و منابع آتش اکیدا ممنوع است. سیلندر را با احتیاط کنترل کنید و از برخورد، پرتاب یا غلتیدن روی زمین خودداری کنید. پرسنل سوخت گیری باید در طول فرآیند سوخت گیری تحت نظر باشند و نباید محل را ترک کنند.

نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX

فورک لیفت باطری تامین کننده انواع باطری لیفتراک برقی  مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیت های خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، واردات و فـروش از محل موجودی انواع باطری لیفتراک برای لیفتراک های مختلف را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز میباشد.

شرکت سافکو  نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX می باشد . شرکت forkliftbattery  که در زمینه واردات باطری 6 ولت 225 و باطری 8 ولت 165 آمپر و دیگر باطری ها در ولتاژ مختلف در ایران فعالیت دارد. شرکت سافکو نمایندگی باطری ESPEX  انگلستان در ایران می باشد.

خواهشمند است جهت درخواست خرید تجهیزات مورد نظر برای لیفتراک خود  و خرید باطری لیفتراک برقی فرم را بصورت کامل تکمیل نموده تا کارشناسان تجهیز بالابر جهت مشاوره در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *