خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک ایرانی

باطری لیفتراک ایرانی

باطری لیفتراک ایرانی

باطری لیفتراک ایرانی یکی از انواع برند های خوب باطری لیفتراک است. نیروی راه اندازی برای انواع لیفتراک و بالابرهای برقی، جریان برق می باشد.

با توجه به محدودیتی که لیفتراک های برقی به لحاظ استفاده در فضای آزاد، دارا می باشند، در نتیجه برای این دستگاه ها باطری هایی در نظر گرفته شده است که در مواقع لازم بتوان از آن ها استفاده نمود

باطری لیفتراک با جریان برق مستقیم شارژ شده و کار می کند. مقدار آمپر برای باطری، بالاتر از پنجاه و دو آمپر تعیین شده است. برای اینکه از خطرات احتمالی جلوگیری شود، تمام تجهیزات باطری توسط عایق پوشش داده می شوند.

باطری لیفتراک ایرانی

ساختمان باطری لیفتراک ایرانی

در ساختمان باطری ها، تمام اجزاء با رنگ های متفاوت مشخص شده که به راحتی می توان تشخیص داد. این ویژگی درنحوه  تشخیص اتصال باطری ها به صورت موازی و میزان ولتاژ باطری، دارای اهمیت می باشد.  اخیرا برای باطری های لیفتراک، نوعی دستگاه دیجیتالی به اسم ” هیدرومتر دیجیتال باطری” وارد بازار شده است.

برای اندازه گیری گرانروی ویژه الکترولیت باطری از دستگاه “هیدرومتر دیجیتال باطری”، استفاده می کنند. برای اینکه بدانیم باطری نیاز به شارژ شدن دارد یا نه میزان گرانروی الکترولیت باطری است که مشخص کننده می باشد.

کاربرد های باطری لیفتراک ایرانی

در صنایع مختلفی مانند  مخابراتی، غذایی، پالایشگاه، پتروشیمی، کشاورزی و …  از هیدرومترهای دیجیتال استفاده می کنند. با استفاده از این دستگاه، می توان در وقت هزینه ها صرفه جویی کرد. کلاهک باطری یکی از قسمت های مهم باطری لیفتراک، است.

مزیت های باطری لیفتراک ایرانی

کلاهک باطری لیفتراک باید بتواند مقدار هدر رفت آب باطری را به کمترین مقدار برساند. لاهک های پیشرفته باطری، می توانند تا حدود پنجاه الی شصد درصد از هدر رفتن آب باطری ها در هنگام کارکرد لیفتراک، جلوگیری کنند.

یکی از مشکلاتی که در باطری  های لیفتراک وجود دارد انجام سری واکنش های الکترولیز می باشد که ، باطری ها را به شدت در معرض خوردگی قرار می دهد. توصیه می شود برای افزایش طول عمر باطری لیفتراک، از محلول های ضد خوردگی، در باطری استفاده شود.

باطری لیفتراک سهند

باتری لیفتراک

 

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.