خانه / باطری لیفتراک / انتخاب نوع فناوری باتری

انتخاب نوع فناوری باتری

انتخاب نوع فناوری باتری –  بعد از تعیین اینکه کدام اندازه باتری لیفتراک برای خرید شما سازگار است، مورد بعدی (مهمترین مورد) بررسی این است که کدام نوع از فناوری باتری لیفتراک برقی را استفاده کنید؟

 باطری لیفتراک برقی از سلول های 2 وتی تشکیل شده است و معمولا در ولتاژ های 24 ولت، 36 ولت، 48ولت، 72 ولت، 80ولت، دوبل 40 ولت ، و در آمپر ساعت های مختلف از 300 آمپر ساعت الی 100 آمپر ساعت می باشند. و نکته اساسی در کلیه باطری لیفتراک این است که همگی مضربی از 2 ولت می باشند .یعنی بطور مثال یک باطری لیفتراک  24 ولت شامل دوازده سلول دو ولتی و یک باطری لیفتراک برقی  48 ولت شامل بیست و چهار سلول دو ولتی می باشد.

باتری‌های لیفتراک لیتیوم در مقابل سربی اسیدی؟ انتخاب نوع فناوری باتری

در حالی که گزینه‌های دیگری برای لیفتراک‌ها مانند پروپان یا گازوئیل یا گاز وجود دارد، اکثریت قریب به اتفاق لیفتراک‌های تجاری از فناوری سربی-اسیدی و لیتیومی استفاده می‌کنند.

فناوری هر یک از این باطری‌های صنعتی بسیار متفاوت است و بنابراین، تأثیر متفاوتی در کارایی لیفتراک دارد.

باتری‌های سربی اسیدی استاندارد قدیمی برای تأمین انرژی لیفتراک هستند. این نوع از باطری‌ها از یک واحد بزرگ و پر از مایع با یک قسمت قابل جابجایی که از طریق واکنش شیمیایی صفحات سرب و اسید سولفوریک برق تولید می‌کنند، تشکیل شده‌اند. این فناوری که به سال ۱۸۵۹ برمی‌گردد و شامل پر کردن منظم واحدها با آب است (که برای فرآیندهای شیمیایی تولید برق در داخل کشور نیز ضروری است).

انتخاب انواع باطری های لیفتراک انتخاب نوع فناوری باتری

باطری‌های لیتیومی یک فناوری جدیدتر هستند که برای اولین بار در اوایل دهه ۱۹۹۰ در یک محصول تجاری، دوربین فیلمبرداری سونی، مورد استفاده قرار گرفتند. باتری‌های لیتیوم دارای فرایند شیمیایی مختلف هستند. مواد آن، فسفات آهن لیتیوم بوده و نسبت به اسید سرب، جمع و جورتر و دارای انرژی انبوه زیادی است. سلول‌ها بسته می‌شوند و نیازی به نگهداری آب ندارند.

انتخاب انواع باطری های لیفتراک و اما کدام نوع باطری؟

باطری‌های سربی اسیدی به دلیل مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر باتری‌ها و همچنین قابلیت جریان دهی لحظه‌ای بالای آن، تبدیل به محبوب‌ترین نوع باطری‌ها شده‌اند که از آن‌ها در صنایع مختلف خودروسازی و یوپی اس‌ها (UPS) و از جمله انواع تجهیزات حمل و نقل انبارداری مانند لیفتراک برقی و استاکر و انواع پالت تراک‌ها استفاده شده است.

البته باطری‌های لیفتراک لتیومی نیز به دلیل تعویض کمتر و عمر بالای کارکرد آن‌ها، که یکی از مزیت‌های اصلی برای صاحبان مشاغل به حساب می‌آید، طرفداران خاص خود را دارند و آن‌ها را به باتری‌های اسید سرب معمولی ترجیح می‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باطری های لیفتراک و بالابرهای الکتریکی دیگر و خرید و یا شارژ‌ و تعمیر باطری‌های لیفتراک در انواع برندهای مختلف، با کارشناسان ما در شرکت فورک لیفت باطری در ارتباط باشید.انتخاب نوع فناوری باتری

باطری لیفتراک OM / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک TOYOTA

نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX

شرکت فورک لیفت باطری نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX می باشد . شرکت forkliftbattery  که در زمینه واردات باطری 6 ولت 225 و باطری 8 ولت 180 آمپر و دیگر باطری ها در ولتاژ مختلف در ایران فعالیت دارد.

فورک لیفت باطری نمایندگی تامین کننده انواع دکل لیفتراک برقی مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیت های خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، واردات و فـروش از محل موجودی انواع باطری لیفتراک برای لیفتراک های مختلف را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز میباشد.باطری لیفتراک سهند – باطری لیفتراک – باتری لیفتراک

خرید باطری لیفتراک برقی – باطری لیفتراک – باتری لیفتراک

خواهشمند است جهت درخواست خرید تجهیزات مورد نظر برای لیفتراک خود  و خرید باطری لیفتراک برقی فرم را بصورت کامل تکمیل نموده تا کارشناسان تجهیز بالابر جهت مشاوره در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.