خانه / باطری لیفتراک / ۶ مزیت دستگاه کف شوی نسبت به سطل و تی قدیمی

۶ مزیت دستگاه کف شوی نسبت به سطل و تی قدیمی

۶ مزیت دستگاه کف شوی نسبت به سطل و تی قدیمی – یکی از چیزهایی که باعث می شود شما جذب یک محیطی شوید تمیزی و پاکیزه بودن آن مکان می باشد . برای محیط های کوچک شاید بتوان نیروی انسانی استخدام کرد و با صرف هزینه آن محیط را همیشه تمیز نگه داشت اما برای مکان های بزرگ مانند فرودگاه که دارای سالن های متعدد و بزرگ هستند و یا مکان هایی مانند هتل یا مدرسه که دارای پله ها و رمپ های زیاد هستند، گرفتن نیرو ی انسانی و حتی چندین نیرو برای تمیز نگه داشتن کف، جدا از صرف هزینه های زیاد، نمی تواند هر روز آن کیفیت و تمیزی لازم و همیشگی را داشته باشد. کف شوی و اسکرابر یک ابزار مکانیزه حرفه ای است که جهت شستشو و خشک کردن زمین ایجاد شده است و اسکرابر مزایای بسیاری را نسبت به شستشو به روش سنتی با سطل و تی را دارد .

اسکرابر چیست ؟

شاید برایتان سوال شده است که اسکرابر چیست، اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یک ابزار مکانیزه، حرفه ای و تخصصی جهت انجام شستشو و خشک کردن سطح زمین است و در دو مدل اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار موجود می باشد. دستگاه اسکرابر بر اساس نوع تامین انرژی الکتریکی به دو دسته اسکرابر باطری دار و اسکرابر های کابلی تقسیم می شود. اسکرابر های کابلی با توجه به نوع ساختارشان باید به پریز برق متصل باشند در حالیکه اسکرابر باطری دار نیرو محرکه لازم را از انرژی ذخیره شده در باطری تعبیه شده در دستگاه تامین می نماید.

۶ مزیت دستگاه کف شوی نسبت به سطل و تی قدیمی

مزیت زمین شوی و اسکرابر

چرا برای محیط های بزرگ باید اسکرابر جایگزین تی و روش سنتی شود ؟

کف شوی یا اسکرابر مزیت های بسیاری نسبت به روش سنتی دارد که به برخی از آن ها می پردازیم :

• با اسکرابر کیفیت شستشو افزایش می یابد

هنگام استفاده از دستگاه اسکرابر، برس های دستگاه زمین شوی صنعتی با بهره مندی از فشار و سرعت چرخش بالا به خوبی هر گونه آلودگی را از سطح جدا می نماید. از سوی دیگر الیاف برس در خلل و فرج و شیارها و درزها نفوذ کرده و آلودگی ها را به نحو موثر از آن ها خارج می نماید. همچنین دستگاه های اسکرابر صنعتی یا کف شوی صنعتی دارای مخازن مجزایی است که از ترکیب شدن محلول شوینده و آلودگی جمع آوری شده جلوگیری کرده و مانع از انتقال آلودگی می شود. موارد ذکر شده در مجموع به افزایش کیفیت شستشوی کفپوش ها با دستگاه اسکرابر کمک می نماید.

• دستگاه کف شوی یا اسکرابر زمان لازم برای خشک شدن را از بین می برد

شستشو با تی موجب خیس شدن زمین می شود که افزایش احتمال خطر لغزش و افتادن افراد حاضر در محیط را در پی دارد، در بسیاری از اماکن مانند مجتمع های تجاری، اداره ها، بیمارستان ها و … نمی توان انتظار کشید تا سطح زمین خشک شود و باید شرایطی فراهم باشد که مشتریان و کارکنان بدون ترس بر روی زمین قدم گذارند؛ کف شوی صنعتی به دلیل برخورداری از سیستم مکش درصد بالایی از آب مصرف شده را جمع آوری می نماید و عملا خشک شدن کف همزمان با تمیز شدن صورت می گیرد و تنها مقدار جزئی رطوبت روی زمین باقی می ماند که هیچ خطری به دنبال ندارد و نیازی ندارد زمانی صرف خشک شدن کف طی شود.

 

مزایای اسکرابر

• اسکرابر دارای مخازن جدا از هم برای آب تمیز و کثیف دارد

با استفاده از سطل و تی های قدیمی، تی باید به طور مداوم پیچانده و چلانده شود و سطل به دفعات پر و خالی شود که این فرآیند نامطلوب و ناکارآمد است و موجب مخلوط شدن آب تمیز و کثیف می شود. در حالیکه در اسکاربر دو مخزن وجود دارد و با پر کردن آسان مخزن آب تمیز و تخلیه آسان مخزن آب کثیف، که از مهم ترین مزیت های این دستگاه ها می باشد.

با هر بار پر شدن مخزن آب تمیز مساحت زیادی شستشو می شود و کاربر برای تخلیه و پر کردن مخازن دچار زحمت نخواهد شد. از طرف دیگر کاربر هنگام کار با دستگاه کف شوی حرکات تکرار شونده فرسایشی انجام نمی دهد و فقط کنترل دستگاه را به دست می گیرد .

• سرعت در عملیات شستشو با اسکاربر افزایش می یابد

هر شخص با استفاده از ابزارهای سنتی به طور میانگین در هر ساعت ۳۵۰ تا ۴۵۰ متر مربع بر ساعت را تمیز می کند و این در حالی است که دستگاه های اسکرابر صنعتی بنا بر نوع دستگاه فضایی معادل ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ متر مربع بر ساعت را شستشو می دهد. بهره مندی از دستگاه کف شوی افزایش سرعت در عملیات شستشو و صرفه جویی در زمان می باشد .

• کاهش مصرف آب و مواد شوینده و مناسب با محیط زیست

با توجه به سیستم قدرتمند برس زنی در کف شوی صنعتی و توانایی بالای آن در حذف فیزیکی آلودگی ها و رسوبات از روی زمین، هنگام استفاده کاربر از دستگاه های کف شوی صنعتی، نیاز به استفاده از مواد شوینده و آب تا حد بالایی کاهش می یابد. کاهش مصرف آب و مواد شوینده علاوه بر کاهش هزینه ها، از لحاظ سازگاری با محیط زیست نیز ارزشمند می باشد.به خاطر استفاده کمتر از مواد شوینده، عملکرد این دستگاه بر پایه برس زنی هست و نیاز به آب خیلی کمی دارد.

• هزینه کمتر و صرفه اقتصادی با کاهش هزینه های نظافتی

استفاده از اسکرابر صنعتی یا دستگاه کف شوی صنعتی به طرق مختلف باعث کاهش هزینه ها خواهد شد. قیمت اسکرابر به معنای افزایش هزینه ها نبوده و یک سرمایه گذاری بلند مدت به شمار می آید. در شرایطی که برای نظافت و شستشوی محیطی با وسعت بالا نیاز به چندین نیروی خدماتی است می توان با جایگزین کردن یک زمین شوی صنعتی تعداد نیروهای خدماتی را به یک نفر کاهش داد و عملیات را با سرعت و کیفیت بسیار بالاتر به انجام رسانید. کاهش نیروهای خدماتی یا ساعات کاری آن ها به معنای کاهش هزینه های مرتبط با نیروی انسانی است.

از سوی دیگر به کار بردن دستگاه کف شوی صنعتی یا اسکرابر برقی به کاهش مصرف آب و مواد شوینده کمک می نمایند و موجب صرفه جویی در منابع می شود. همچنین زمین شوی صنعتی به حفظ جلا و زیبایی کفپوش کمک کرده و در نتیجه از تحمیل هزینه های هنگفت مرتبط با تعویض و ترمیم کفپوش ها در یک مجموعه جلوگیری می نماید.

علاوه بر موارد گفته شده می توان به سبک و قابل حمل بودن اسکرابر اشاره کرد که در مورد اسکرابر دستی به راحتی قابل حمل است و برای کار کاردن با آن برای کاربر خطرناک و سخت نیست و کار با آن آسان و ایمن است .

برای خرید اسکرابر به چه مواردی باید دقت کنیم ؟

با توجه به مزیت های کف شوی یا اسکرابر در صورتی که قصد خرید داشتید باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

مساحت محیطی که دستگاه را برای آنجا تهیه می کنید
نوع برس دستگاه کف شوی که نرم، زبر یا استاندارد بر اساس نوع کف محیط مورد نظر
و قدرتی که باید دستگاه داشته باشد.

 

 

جهت خرید باطری اسکرابر می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی باطری لیفترک برقی فورک لیفت باطری تماس حاصل بفرمائید.

باطری 6 و 8 ولتی

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی،باطری لیفتراک می باشد .حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ا شرکت فورک لیفت باطری –سافکو و با در نطر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری لیفتراک –طول عمر باطری لیفتراک –ابعاد باطری لیفتراک که بر اساس ولتاژ دستگاه باچینش سل های دوولتی در اندازه جعبه می باشد از چندین شرکت معتبر آسیایی و ارویی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر  کیمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باطری لیفتراک ها برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژ های 24 ولت ،36 ولت،48 ولت ،72 ولت،80 ولت و دوبل 40 ولت و در آمپر ساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشندو نکته اساسی در کلیه باطری لیفتراک ها این است که همگی مضربی از 2 ولت دارند.

باطری های 6 و 8 ولتی این باطری ها از نوع سرب اسیدی و قابلیت دشارژ تا 80 درصد ظرفیت باطری که از این رو به انها Deep cycle هم گفته میشود.

موارد کاربرد این باطری ها به شرح ذیل میباشد:

  • ماشین های گلف و نفر بر برقی
  • جارو های نظافت صنعتی
  • بالا بر های هوایی
  • سیستم های یو پی اس
  • حمل کننده های شخصی
  • جک پالت ها
  • یدک کش ها
  • قایق ها
  • واگن های برقی
  • سیستم های خورشیدی

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.