خانه / باطری لیفتراک / چطور بدانیم برای نظافت محوطه صنعتی اسکرابر نیاز است یا سوییپر؟

چطور بدانیم برای نظافت محوطه صنعتی اسکرابر نیاز است یا سوییپر؟

 نظافت محوطه صنعتی اسکرابر نیاز است یا سوییپر؟ انبار ها و سالن ها و محوطه های صنعتی، بالاترین میزان آلودگی را در بین سایر مکان های کارگاه ها، کارخانجات و اداره دارند. این آلودگی ها به شکل ها و ابعاد مختلفی در محیط ها ایجاد می شوند. نظافت این آلودگی ها با روش های قدیمی و دستی مستلزم صرف زمان، ماده شوینده و اتلاف مقدار زیادی آب جهت شستشو می باشد. از این رو استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی و مکانیزه، می تواند راهکار بهینه و کم هزینه تری برای نظافت محوطه باشد.

چطور بدانیم برای نظافت محوطه صنعتی اسکرابر نیاز است یا سوییپر؟

انواع مختلفی از دستگاه های نظافت سطوح وجود دارند. اسکرابر ها و سوییپر ها از این تجهیزات نظافت صنعتی هستند. این تنوع در دستگاه های نظافت صنعتی ممکن است شما در انتخاب دستگاه لازم برای انجام نظافت دچار سردرگمی کند. با بررسی این تجهیزات نظافت سطوح، می تواند دستگاه مورد نیاز خود برای نظافت انبار و محوطه کارگاه خود را انتخاب کنید که می تواند از نوع دستگاه ترکیبی سوییپر اسکرابر باشد.

انواع دستگاه نظافت سطوح کف و دستگاه ترکیبی سوییپر اسکرابر

دستگاه های نظافت سطوح به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند. اسکرابر ها، سوییپر ها و دستگاه ترکیبی سوییپر اسکرابر .

سوییپر ها

دستگاه سوییپر یا جاروی شهری به منظور جمع آوری آلودگی های خشک و نیمه خشک از سطوح شهری و محوطه ها طراحی و تولید شده اند. این دستگاه سریع ترین روش نظافت ذرات و آلودگی ها از محوطه هایی با وسعت کم و یا زیاد هستند. سوییپر ها ذرات و گرد و غبار را از سطح زمین جمع آوری می کند، اما برای نظافت عمیق سطوح باید از دستگاه اسکرابر استفاده نمود. در صورتی که آلودگی های محوطه شما ذرات ریز و درشت آهن، سنگ یا گرد و غبار و از این دست موارد باشند، استفاده از سوییپر راهکار بهینه ای برای نظافت آن خواهد بود.

اسکرابر

دستگاه اسکرابر یا زمینشوی، فرایند شستشو و نظافت عمقی سطح را فراهم می کند. این دستگاه به برس های چرخنده با درجه سختی مختلف متناسب با شرایط سطح مجهز می باشد. زمین شو ها امکان شستشوی گرد و غبار و آلودگی های ریز را دارند. پیشنهاد می شود محوطه قبل از استفاده از آن جارو زده شود، تا ذرات درشت و آلودگی های سخت مانع عملیات نظافت دستگاه نشوند.باطری لیفتراک برقی

دستگاه ترکیبی سوییپر اسکرابر

این دستگاه ها ترکیبی از اسکرابر و سوییپر می باشند. هم زمان سطوح زمین را مانند سوییپر ها جارو می زنند و مانند اسکرابر ها آن را شستشو می دهند. دستگاه سوییپر اسکرابر به راحتی ذرات ریز و درشت روی سطوح را جمع آوری کرده و آلودگی های عمیق را از روی آن تمیز می کنند. شما برای تهیه این دستگاه نیاز به صرف هزینه اولیه بیشتری دارید، ولی ارزش کارایی و عملکرد آن از خرید جداگانه یک اسکرابر و سوییپر بیشتر است. نظافت محوطه صنعتی اسکرابر نیاز است یا سوییپر؟

در صورتی که آلودگی های محوطه کار شما غالبا ذرات درشت و گرد و غبار هستند، سوییپر نظافت محیط را به آسانی و با سرعت بالا انجام می دهد. ممکن است محوطه کارگاه شما صرفا آلودگی های عمیق یا گرد و غبار باشند، در این صورت اسکرابر می تواند دستگاه مناسبی برای نظافت سریع محوطه باشد.

ممکن است محوطه کارگاه شما همزمان دچار آلودگی های عمیق بوده و با ذرات درشت آلاینده ها همراه باشد. در این صورت دستگاه ترکیبی سوییپر اسکرابر گزینه مناسب برای نظافت کارگاه خواهد بود. شما می توانید با توجه به نوع آلودگی ها و ذرات محیط کارگاه یا انبار خود بر اساس قیمت زمین شوی صنعتی دستگاه مناسب را به درستی انتخاب کنید تا با صرف هزینه مناسب خرید بهینه و نظافت با کیفیت را برای فضای کار خود فراهم کنید. نظافت محوطه صنعتی اسکرابر نیاز است یا سوییپر؟

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی،باطری لیفتراک می باشد .حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ا شرکت فورک لیفت باطری –سافکو و با در نطر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری لیفتراک –طول عمر باطری لیفتراک –ابعاد باطری لیفتراک که بر اساس ولتاژ دستگاه باچینش سل های دوولتی در اندازه جعبه می باشد از چندین شرکت معتبر آسیایی و ارویی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر  کیمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باطری لیفتراک ها برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژ های 24 ولت ،36 ولت،48 ولت ،72 ولت،80 ولت و دوبل 40 ولت و در آمپر ساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشندو نکته اساسی در کلیه باطری لیفتراک ها این است که همگی مضربی از 2 ولت دارند.

باطری 6 و 8 ولتی

باطری های 6 و 8 ولتی این باطری ها از نوع سرب اسیدی و قابلیت دشارژ تا 80 درصد ظرفیت باطری که از این رو به انها Deep cycle هم گفته میشود.

موارد کاربرد این باطری ها به شرح ذیل میباشد:

  • ماشین های گلف و نفر بر برقی
  • جارو های نظافت صنعتی
  • بالا بر های هوایی
  • سیستم های یو پی اس
  • حمل کننده های شخصی
  • جک پالت ها
  • یدک کش ها
  • قایق ها
  • واگن های برقی
  • سیستم های خورشیدی

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.