خانه / باطری لیفتراک / نگه داری از باطری لیفتراک

نگه داری از باطری لیفتراک

نگه داری از باطری لیفتراک

نگه داری از باطری لیفتراک : لیفتراک ها ماشین هایی که در اکثر کارخانه جات حمل و نقل و جا به جایی بار را انجام می دهند. این ماشین ها به دلیل خمل بار های سنگین از باطری های مخصوصی استفاده می کنند که مناسب این ماشین هاست. باطری های لیفتراک بسیار حساس بوده و باید در هنگام استفاده از لیفتراک دقت کافی را داشت تا به لیفتراک و باطری آن صدمه و آسیبی وارد نشود.

چگونگی نگه داری از باطری لیفتراک

باطری های لیفتراک جز اصلی لیفتراک به حساب می آید که بدون آن لیفتراک کار نمی کند. پس در هنگام استفاده از آن باید نهایت ملاحظه را داشت. به این نکته دقت کنید که باطری مناسبی به لیفتراک خود متصل کرده اید. بسیاری از باطری ها تنها توانایی کشش اشیای سبک را دارند واگر برای حمل اشیا بسیار سنگین از آن ها استفاده کنید به آن ها آسیب های جدی وارد می شود. پس مراقب باشید. حتما دقت داشته باشید که باطری دارای تاریخ انقضا باشد و اگر از تاریخ آن گذشته بود آن را استفاده نکنید. در هنگام خرید باطری حتما دقت کنید که جعبه باطری پلمپ شده باشد و از قبل از آن استفاده نشده باشد.

عدم استفاده درست از باطری لیفتراک

اگر شما به طور اصولی و با رعایت نکات از باطری های لیفتراک استفاده نکنید با این کار نه تنها به باطری و لیفتراک صدمه وارد می کنید بلکه باید هزینه های بالایی را برای تعمیر لیفتراک و باطری صرف کنید. چناچه متوجه شدید باطری لیفتراک شما صدمه دید و درست کار نمی کند به هیچ عنوان بدون آگاهی آن را دستکاری نکنید. سعی کنید این کار را حتما به تعمیر کاران متخصص بسپارید. باطری های لیفتراک بسیار پیچیده بوده و با دستکاری های غیر اصولی ممکن است کاملا از کار بیافتند.

انواع باطری های لیفتراک

خرید باطری لیفتراک در تهران

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *