خانه / باطری لیفتراک / نشانه های باطری معیوب لیفتراک برقی

نشانه های باطری معیوب لیفتراک برقی

در اینجا شرکت فورک لیفت باطری  دلایل روشن نشدن لیفتراک برقی را که یکی از نشانه های باطری معیوب لیفتراک برقی میباشد  در این مقاله برای آگاهی کاربران در اختیار شما می گذارد. وجود دارد دلایل زیادی  برای روشن نشدن لیفتراک برقی وجود دارد. با این حال واقعا علت مشکل مهم نیست.تا زمانی که شما می توانید به یک تعمیر کار لیفتراک یا الکتریکمن لیفتراک برقی.مجرب برای تعمیرات لیفتراک برقی خود در یک زمان کوتاه مراجعه کنید .اما تا زمان رسیدن تعمیر کار به محل لیفتراک.خود چه کار کنیم ؟ بله شما قصد دارید.خودتان آن را تعمیر کنید نگران نباشید. هنگامی که یک لیفتراک برقی استارت نیمیخورد.اکثر اوقات باطری لیفتراک ایراد دارد .

نشانه های باطری معیوب لیفتراک برقی

قبل از شروع به تعمیر باطری مشخص کنید که آیا چیزی نشکسته است.و مهم است علت خرابی باطری را بیابید .

به نکات زیر توجه کنید :

آیا چراغ های جلو روشن است؟اگر چراغ های جلو خاموش هستند.حتما فیوز اصلی دستگاه دچار سوختگی شده است.و یا گاهی اوقات اتصالات بر اثر خوردگی قادر.به برقرای اتصال الکتریکی لازم نیست .

چراغ های جلو کم نور است. وقتی که سوکت باطری وصل است ؟اگر چراغ های جلو کم نور هستند.و نیز اتصالات ایرادی ندارند و شما نیز تلاش می کنید.که لیفتراک را روشن کنید ممکن است در کل خوش شانس باشید چراغ های کم نور اشاره به ضعف باطری لیفتراک برقی می کند .باطری را شارژ کنید و دوباره برای روشن شدن اقدام نمائید .اگر دوباره مشکل تکرار شد..این بار باطری را در صورت امکان تعمیر و یا تعویض نمائید .

اولین نکته ایمنی باطری لیفتراک های برقی

اگر از باطری دود خارج می شود.ممکن است منفجر شود و یا آتش بگیرد .سریعاً همه ی افراد را از اطراف آن پراکنده نمائید. و همیشه کپسول آتش نشانی در کنار خود داشته باشید. که در صورت اتش سوزی از آن استفاده کنید.، توجه داشته باشید. به هیج وجه از اب جهت خاموشی استفاده ننمائید.

آیا لیفتراک برقی تان هنوز روشن نمی شود ؟ می توانید با شماره های درج شده در پاسارگاد لیفتر تماس بگیرید .

اگر باطری لیفتراک تان را جایگزین کرده اید و لیفتراک هنوز روشن نمی شود. و شروع به کار نمی کند ،با ما تماس بگیرید. پاسارگاد لیفتربا استفاده از تکنسین های آموزش دیده خود می تواند.لیفتراک برقی تان را در یک چشم برهم زدن راه اندازی کند.

قیمت -تماس با فورک لیفت باطری

شرکت فورک لیفت باطری وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف. با سابقه طولانی.مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ،.ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور.آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف.با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد.لیفتراک برقی با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.