خانه / باطری لیفتراک / معرفی اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری

معرفی اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری

معرفی اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری ، پایانه های مسافربری یکی از محیط های شلوغ و پر رفت و آمد به شمار می آیند که روزانه تعداد زیادی از افراد مختلف را می توان در این مکان ها دید. رفت و آمد زیاد در پایانه ها باعث می شود تا آلودگی به سرعت در آن به وجود آید. به دلیل حجم بالای این آلودگی ها نظافت پایانه ها بطور دقیق و منطم از اهمیت بالایی برخوردار است. رعایت نظافت در این مکان ها باعث کسب اطمینان مسافران شده، زیبایی بصری در محیط ایجاد کرده و از شیوع بیماری های مختلف جلوگیری می کند.

از طرفی با توجه به بزرگ شدن پایانه ها نسبت به گذشته استفاده از روش های سنتی بسیار دشوار است و بهتر است بگوییم این روش ها دیگر کارایی لازم را ندارند و ممکن است عملیات نظافت با این راهکار ها ساعت ها طول بکشد. به همین دلیل لازم است از تکنولوژی های جدید به وجود آمده در این حوزه استفاده کرد.باطری لیفتراک برقی

یکی از دستگاه هایی که با استفاده از تکنولوژی های جدید طراحی شده، اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری می باشد. اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری که معروف به کف شوی صنعتی می باشد برای شست و شوی سطوح کف ترمینال ها مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری

کفشوی صنعتی ترمینالدر رابطه با مزیت استفاده از اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری می توان موارد متعددی را بیان کرد. با توجه به این که شست و شوی کف پایانه ها با استفاده از روش های سنتی مشکلات متعددی را به وجود می آورد استفاده از اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری به شدت توصیه می شود. از جمله چالش هایی که استفاده از روش های سنتی موارد زیر می باشند:

۱-مرطوب ماندن زمین در محیط شلوغ و پر تردد باعث سر خوردن افراد می شود.

۲-روش های سنتی سرعت پایینی دارد و به دلیل نیاز مداوم به نظافت نمی تواند پاسخگو باشد.

۳-روش سنتی آلودگی را از بخشی به بخش دیگر منتقل می کند.

موارد گفته شده می تواند دلایل لازم و کافی برای استفاده از اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری می باشد. به همین دلیل امروزه استفاده از این دستگاه را در اغلب پایانه ها می توان مشاهده کرد.

اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری

اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری یک دستگاه مکانیزه برای شست و شوی سطوح کف پایانه ها می باشد. این دستگاه آلاینده های موجود در سطوح کف را از بین می ببرد. در واقع می توان گفت کف شوی صنعتی، مناسب استفاده در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد مانند پایانه های مسافری، فرودگاه، راه آهن و ترمینال می باشد. در ساختار اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری از دو مخزن جداگانه استفاده شده است که یکی از مخزن ها برای آب تمیز و دیگری برای آب کثیف می باشد.معرفی اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری

هم چنین در ساختار اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری از یک موتور مکش و یک تی لاستیکی استفاده شده است. طریقه عملکرد کفشوی صنعتی را می توان این گونه بیان کرد که آب تمیز از بخش پاشش دستگاه خارج می شود. همزمان با شستن آلودگی ها با استفاده از تی، آب و مایعات آلوده بر جای مانده بر روی سطوح توسط بخش مکش جمع می شود. به این ترتیب هیچ گونه آلودگی و رطوبتی بر روی سطح زمین باقی نمی ماند. سرعت این عملیات در اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری بالا بوده و در زمان کوتاهی امور نظافتی قابل انجام است.

فرآیند شست و شو و خشک کردن سطوح کف توسط دستگاه زمین شوی به طور همزمان اتفاق می افتد و این موضوع را می توان یکی از ویژگی های مهم این دستگاه دانست. ابزار نظافتی مورد استفاده اسکرابر، یک یا دو برس می باشد. این برس ها به داخل خلل و فرج کفپوش سطح وارد می شوند و تمام آلودگی های موجود را از عمق سطح بیرون می کشند. با توجه به این که تی مکش و موتور مکنده، رطوبتی بر روی سطح باقی نمی گذارند، تجمع آلاینده ها در محیط کاهش می یابد.معرفی اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری

مزایای بکارگیری اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری

اسکرابر صنعتی پایانه مسافربریهمان طور که گفته شد دلایل بی شماری برای استفاده از اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری وجود دارد. از جمله مزایای بکارگیری زمین شوی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- با توجه به این که این دستگاه ها در مدت زمان کوتاهی مساحت بالایی را تحت پوشش قرار می دهند، نیاز به نیروی خدماتی در حد بسیار بالایی کاهش یافته است. در نتیجه هزینه های بکارگیری نیروی خدماتی کاهش یافته است. در مقابل در روش های سنتی به دلیل انجام عملیات با سرعت پایین، به تعداد نیروی انسانی بیشتری نیازی است.

۲- افزایش سرعت عمل بالا و کیفیت بالای نظافت به دلیل خشک شدن سطح بعد از فرآیند شستشو

۳-ارائه شده در مدل های دستی و خودرویی که شستشوی هر دو سطوح کم وسعت و وسیع را امکان پذیر می کند. اسکرابر های دستی به دلیل ابعاد کوچکی که دارند در محیط های کوچک قدرت مانور بهتری دارند و معمولا در فضاهای کم وسعت، راهروهای باریک، فضای بین صندلی ها و … عملکرد مناسب تری ارائه می دهند.

۴- حفظ ایمنی محیط به دلیل استفاده از موتور مکنده و تی مکش توسط اسکرابر صنعتی پایانه مسافربری را می توان از مزایای دیگر آن دانست. در روش های سنتی به دلیل این که محیط مرطوب باقی می ماند امکان لغزندگی برای مراجعان وجود داشته و حتی مشکلاتی را هم برای آن ها به وجود می آورد.

۵- کاهش میزان مصرف آب و مواد شوینده از موارد دیگری است که در رابطه با مزایای این دستگاه ها می توان گفت. در روش های سنتی حجم بالایی از آب مصرف می شود که این موضوع هم از لحاظ زیست محیطی مناسب نیست و هم این که میزان هزینه ها را افزایش می دهد.

با توجه به تنوع قیمت کف شوی صنعتی و کاربرد های این دستگاه نظافت مکانیزه در محیط پایانه مسافربری، انتخاب و خرید آن میتواند مزایا و برتری های بسیاری برای این مجموعه ها به دنبال داشته باشد.

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی،باطری لیفتراک می باشد .حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ا شرکت فورک لیفت باطری –سافکو و با در نطر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری لیفتراک –طول عمر باطری لیفتراک –ابعاد باطری لیفتراک که بر اساس ولتاژ دستگاه باچینش سل های دوولتی در اندازه جعبه می باشد از چندین شرکت معتبر آسیایی و ارویی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر  کیمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باطری لیفتراک ها برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژ های 24 ولت ،36 ولت،48 ولت ،72 ولت،80 ولت و دوبل 40 ولت و در آمپر ساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشندو نکته اساسی در کلیه باطری لیفتراک ها این است که همگی مضربی از 2 ولت دارند.

باطری 6 و 8 ولتی

باطری های 6 و 8 ولتی این باطری ها از نوع سرب اسیدی و قابلیت دشارژ تا 80 درصد ظرفیت باطری که از این رو به انها Deep cycle هم گفته میشود.

موارد کاربرد این باطری ها به شرح ذیل میباشد:

  • ماشین های گلف و نفر بر برقی
  • جارو های نظافت صنعتی
  • بالا بر های هوایی
  • سیستم های یو پی اس
  • حمل کننده های شخصی
  • جک پالت ها
  • یدک کش ها
  • قایق ها
  • واگن های برقی
  • سیستم های خورشیدی

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.