خانه / باطری لیفتراک / فروش باطری لیفتراک برقی اوربیتال

فروش باطری لیفتراک برقی اوربیتال

فروش باطری لیفتراک برقی اوربیتال

فروش باطری لیفتراک برقی اوربیتال : اگر شما هم در کارخانه کار می کنید و یا شغلی صنعتی دارید حتما با لیفتراک برقی آشنایی دارید.

لیفتراک برقی یکی از انواع ماشین های صنعتی است که در کارخانه جات کاربرد بسیار بالا و زیادی دارد. این لیفتراک ها با توجه به کاربرد های خاصی که دارند توانایی حمل بار در مسافت ها و هم چنین وزن های مختلف را دارا هستند.

فروش باطری لیفتراک برقی اوربیتال

فروش باطری لیفتراک برقی

این باطری لیفتراک ها به تعداد انبوهی در کارخانه جات استفاده می شوند و کاربرد های زیادی دارند. اگر شما هم می خواهید این دستگاه را تهیه کنید حتما باید به یک سری از نکات توجه کافی داشته باشید.

یکی از نکاتی که باید بدانید این است که به این موضوع دقت داشته باشید که باطری لیفتراک شما برای کاربرد درستی تهیه شده باشد. برای مثال شما نمی توانید از  باطری لیفتراکی توانایی حمل 500 کیلوگرم بار را دارد 1 تن بار در آن بگذارید و انتظار داشته باشید تا آن را حمل کند.

هر چه میزان باری که روی لیفتراک می گذارید بیش تر باشد ارتفاعی که لیفتراک می تواند بار را حمل کند نیز کم تر می شود. مثلا اگر 600 کیلوگرم بار را تا 2 متر بلند می کند؛ 1 تن بار تا 1 متر بلند می کند.

فروش لیفتراک برقی

اگر می خواهید  باطری لیفتراکی را تهیه کنید حتما از مکان های معتبر این کار را بکنید. چرا که با توجه به سودجویانی که در این عرصه فعالیت می کنند ممکن است که ماشینی نامرغوب به شما تحویل داده شود که با آن چیزی که شما انتظار داشتید تفاوت داشته باشد. پس حتما باید به این قضیه دقت کنید.

قبل از خرید حتما درباره برند های مختلف موجود در بازار ار بشناسید تا بتوانید بهترین آن را تهیه کنیدتا برای کار شما به اندازه کافی مناسب و کار آمد باشد.

باطری لیفتراک گودستون

باطری لیفتراک کاتر پیلار

باطری لیفتراک چیست؟

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *