خانه / باطری لیفتراک / شارژ باطری لیفتراک

شارژ باطری لیفتراک

شارژ باطری لیفتراک:

باطری لیفتراک مانند یک منبع سوخت برای لیفتراک یا دستگاه محسوب می شود.در نتیجه شارژ باطری لیفتراک و چگونگی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شارژ باطری لیفتراک

نکاتی که باید در شارژ باطری لیفتراک به آن اهمیت داد:

  • اولا شارژ باید در ساعاتی انجام شود که کارگران به طور کامل از کار فارغ شده اند.چرا که حداقل ساعتی که یک باطری لیفتراک برای شارژ کردن لازم دارد 8 ساعت می باشد. پس هرگز شارژ باطری لیفتراک نباید در در ساعات کوتاه و وقفه های استراحتی انجام شود.
  • دوما در هنگام شارژ باطری لیفتراک باید توجه ویژه ای به آب آن داشت.چرا که بعد از شارژ، باطری به آب مقطر نیاز دارد.آبی که عاری از هر گونه مواد معدنی باشد.همین طور میزان آب، نباید بیش تر از حد مجاز باشد. چرا که آب اضافی در شارژ بعدی سرریز کرده و باطری و دستگاه را دچار مشکل میکند.
  • سوما شارژ باطری لیفتراک باید دور از حرارت انجام شود. به طور کلی دمای شارژ باطری لیفتراک باید کمتر از 40 درجه سانتی گراد باشد.
  • چهارم باید توجه داشت شارژ باطری لیفتراک بیش از 300 بار در سال انجام نگیرد. چرا که این موضوع باعث کاهش عمر باطری میشود و نهایتا عمر دستگاه را کم میکند.
  • پنجم باید همیشه دقت کنید که شارژ باطری لیفتراک به طور کامل خالی نشود و بعد اقدام به شارژ کنید.
  • بعد از شارژ باطری لیفتراک بلافاصله باید از باطری استفاده کرد.حتی المقدور باید اجازه دهید دمای الکترولیت به دمای محیط برسد و سپس اقدام به استفاده از باطری کنید.

کابل شارژر باطری لیفتراک:

دقت کنید که کابل مورد استفاده متناسب با شارژر و مدل باطری و دستگاه باشد.

کابل به هیچ عنوان نباید آسیب دیده باشد.به این معنا که نباید بریده بریده، حفره حفره یا بیش از حد داغ شده و سوخته باشد.

خرید شارژر لیفتراک

شارژر باطری لیفتراک سری EVO

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *