خانه / شارژر لیفتراک / شارژر لیفتراک چیست ؟

شارژر لیفتراک چیست ؟

شارژر لیفتراک چیست ؟

شارژر لیفتراک چیست ؟ شارژر لیفتراک در انواع مختلف تک فاز و سه فاز موجود هستیند و دارای سیستم شارژ کننده تمام اتوماتیک و در ولتاژها و آمپرهای مختلف برای استفاده در صنعت مورد استفاده قرار میگیرند که در رنج های متفاوت ذیل میباشند:

-24 ولت 40 آمپر

-36 ولت 80 آمپر                                                                                طب سوزنی

-48 ولت 100 آمپر

-72 ولت 100 آمپر

-80 ولت 100 آمپر

این شارژرها در ظرفیت های 100-2100 آمپر ساعت وجود دارند که با توجه به نوع باطری لیفتراک میتوان از انواع شارژر لیفتراک متناسب استفاده نمود.

شارژر لیفتراک A.T.I.B ایتالیاویزای کانادا

خصوصیت های شارژر لیفتراک

شارژرهای لیفتراک با مجهز بودن به سییتم کنترل ولتاژ میکروپروسسور در مقابل تغییرات ناگهانی ولتاژ مقاومت بسیار خوبی دارند.شارژر لیفتراک با استفاده از برد الکترونیکی هوشمند وضعیت باطری را تحت نظر دارد و به وسیله لامپ های ال ای دی و صفحه ال سی دی موجود بر روی شارژر لیفتراک میتواند میزان شارژ و وضعیت باتری را در مراحل مختلف به کاربر اطلاع دهد.

فرآیند شارژ بازری لیفتراک توسط میکروکنترلر شارژر لیفتراک و بصورت کاملا هوشمند صورت میپذیرد. این میکرو کنترلر خطا های احتمالی را که ممکن است در طول شارژ باطری رخ دهد را از طریق لامپ های ال ای دی شارژر به مصرف کننده اطلاع میدهند.این شارژرها در انواع مختلف مجهز به فیوز میباشند تا از اتصال اشتباه قطب های باتری و یا اضافه جریان احتمالی محافظت لازم را به عمل آورده و از آسیب رسیدن به باطری لیفتراک جلوگیری کنند.

در هنگام خرید و استفاده از شارژر لیفتراک بایستی مطمئن شوید که شارژری که از آن استفاده میکنید با باطری شما همسان باشد به عبارت دیگر شارژر دارای ولتاژ خروجی و آمپر شارژ متناسب با باتری شما باشد.

به طوری ویژگی های شارژرهای لیفتراک را میتوان به صورت زیر بین کرد:

  1. مجهز بودن به ال سی دی و ال ای دی های هوشمند برای نمایش وضعیت شارژ باطری
  2. دارای ابغاد مناسب و وزن کم
  3. سیستم هوشمند برای کنترل پروسه شارژ باطری
  4. سیستم تغذیه اتوماتیک

قیمت شارژر لیفتراک برقی

خرید شارژر لیفتراک

باطری لیفتراک آریا

باطری لیفتراک

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *