خانه / شارژر لیفتراک / شارژر باطری لیفتراک سرد خانه

شارژر باطری لیفتراک سرد خانه

شارژر باطری لیفتراک سرد خانه

شارژر باطری لیفتراک سرد خانه :در چند دهه ی اخیر با پیشرفت تکنولوژی در انبار اکثر کارخانه ها و شرکت ها برای سهولت و تصریع در امر جا به جایی مواد و کالا ها از لیفتراک استفاده میکنند که بر دو نوع دیزلی و برقی تقسیم میشوند.

لیفتراک های برقی به دلیل دود زا نبود و آلودگی صوتی پایین عمدتا گزینه ی مناسبی برای محیط های سربسته که تهویه هوا خوبی ندارند مثل سردخانه ها  داروسازی ها و انبار های کوچک، در مقایسه با لیفتراک های دیزلی هستند.

شارژر باطری لیفتراک سرد خانه

این مدل از لیفتراک ها سبک هستند و جابه‌جایی با آن ها راحت تر و قدرت بالای بری خوبی دارند.

باطری لیفتراک سردخانه

باطری این لیفتراک ها از سلول های دوتایی که به طور مرتب کنار یکدیگر قرار گرفته اند تشکیل شده است.

و دارای ولتاژ های مختلفی مثل ۲۴ولت ،۳۶ ولت ،۴۸ولت،۷۲ولت هستند.

شارژر باطری لیفتراک سرد خانه مانند همه ش ارژر دیگر است از چند بخش مختلف و اساسی  تشکیل شده و تفاوت ناچیزی دارد.شارژر باطری لیفتراک سرد خانه از مدل‌های مختلفی مثل سوکت باطری (کانکتور شارژر)و کانکتور صنعتی ( سوکیت تابلویی) ساخته شده استسیم شارژر لیفتراک باید قطر مناسبی داشته باشد تا هنگام نوسان جریان برق تحمل بالا رفتن جریان را داشته باشد.

مدت زمان شارژ، شارژر باطری لیفتراک سرد خانه

معمولا برای شارژر باطری لیفتراک سرد خانه ۸ ساعت در طول هفته کافی است .

و هنگامی که مقدار باطری در صفحه مانیتور موجود در لیفتراک به ۲۰% رسید زمان شارژ فرا رسیده است.به منظور شارژر باطری لیفتراک سرد خانه و افزایش ایمنی  باید در شرایط آرام و دمای محیطی پایین صورت پذیرد.برای افزایش عمر و کارایی بیشتر این نوع باطری ها یک روز در ماه زا برای شارژ کامل اختصاص میدهند.در خرید باید به ین توجه که کرد که استاندارد های ISO9001 و ISO2000 به صورت هولوگرام روی باطری بر چسب شده  و گارانتی 24 یا 36 ماهه را داشته باشد.

شارژر لیفتراک تمام برقی

شارژر لیفتراک کاتر پیلار

شارژر باطری لیفتراک تایوانی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *