خانه / باطری لیفتراک / ساید شیفت لیفتراک برقی

ساید شیفت لیفتراک برقی

ساید شیفت – Sideshifters رایج ترین الحاقی برای لیفتراک است. ساید شیفت به نوعی از الحاقیه در لیفتراک گفته می شود که در آن هدایت و جابجایی عرضی بار هنگام تخلیه و بارگیری در لیفتراک توسط تغییر مکان شاخک ها بطور هیدرولیکی و هم زمان انجام میشود.

این الحاقی لیفتراک قدرت مانور دستگاه را بسیار بالا برده و باعث صرفه جویی در زمان میشود. ساید شیفت بر روی تمامی لیفتراک ها قابل نصب است و اجازه ی جابجایی جانبی چپ و راست شاخک ها از 100 تا 160 میلیمتر را میدهد.

ساید شیفتر لیفتراک به جک های هیدرولیکی گفته می‌شود که بر روی کفی ناخن لیفتراک نصب شده و امکان جابه جایی شاخک های لیفتراک را بدون دخالت دست و با اهرم نصب شده بر روی دستگاه فراهم میکند. به کمک این قطعه راننده می تواند بدون پیاده شدن و از طریق اهرم، فاصله بین ناخن ها را با توجه به سایز پالت تنظیم نماید.

فروش و نصب ساید شیفتر لیفتراک

درخواست خرید ساید شیفت برای لیفتراک توسط مجموعه فورک لیفت باطری ؛ بوسیله فرم درخواست روبه رو انجام میشود. پس از تکمیل فرم درخواست خرید و نصب ساید شیفت برای لیفتراک مورد نظر خود کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و مراحل فروش و نصب بر روی دستگاه آغاز خواهد شد.

فروش و نصب ساید شیفت لیفتراک

شرکت فورک لیفت باطری ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر انواع الحاقیه لیفتراک و ماشین آلات انبارداری در ایران مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیت های خود در این زمینه و پاسخگویی به نیاز مشتریان، خدمات نصب و تعمیر رول گیر لیفتراک در محل انبار مشتری را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز می باشد.

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی ، باطری لیفتراک می باشد. حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ها شرکت فورک لیفت باطری با در نظر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری – طول عمر باطری – ابعاد باطری که بر اساس ولتاژ دستگاه با چینش سل های دو ولتی در اندازه جعبه می باشد. از چندین شرکت معتبر آسیایی و اروپایی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر کمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باطری های لیفتراک برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت، 36 ولت 48 ولت، 72 ولت، 80 ولت، دوبل 40 ولت، و در آمپرساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشند. نکته اساسی در کلیه باتری های لیفتراک این است که همگی مضربی از 2 ولت می باشند. یعنی بطور مثال یک باتری لیفتراک 48 ولتی شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باتری لیفتراک 80 ولتی شامل چهل سلول دو ولتی می باشد.

 

شرکت فورک لیفت باطری تامین کننده باطری لیفتراک  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک برقی  با ما  سافکو تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.