خانه / باطری لیفتراک / دستگاه سوییپر

دستگاه سوییپر

دستگاه سوییپر یک جاروب محوطه بزرگ می باشد که ساخت شرکت RCM ایتالیا بوده و منبع تغذیه آن توسط باتری تامین می گردد. باتری 36 ولتی و موتور جلوبرنده این سویپر صنعتی صنعتی قدرت بی نظیری به آن بخشیده و امکان استفاده طولانی از این دستگاه را فراهم می نماید. این دستگاه همچنین با پهنای نظافت 139 سانتی متر، کارایی فوق العاده ای در عملیات سنگین نظافتی و کاربرد های حرفه ای از خود نشان داده و برای جاروب نمودن محیط های وسیع نیز مناسب می باشد. دو برس کناری و یک برس رولی که بوسیله موتور الکتریکی دستگاه حرکت می کنند، عملیات نظافت محیط را انجام می دهند. برس های کناری که مجهز به سیستم مکش گرد و غبار هستند، زباله ها را با رعایت کامل بهداشت جمع آوری می نمایند.

این برس ها دارای قابلیت جمع شدن بوده و در نتیجه دستگاه در برابر ضربات احتمالی حفاظت می شود. برس رولی با طول 850 میلی متر در مرکز سویپر، به صورت پادساعتگرد، زباله ها را به داخل مخزن می ریزد. نحوه پرتاب زباله ها به گونه ای است که تقریبا از تمام فضای مخزن استفاده می شود. همچنین با مجهز بودن این سویپر صنعتی به سیستم فیلتراسیون بالا، مکش گرد و غبار بطور کامل صورت می پذیرد. مخزن سویپر صنعتی خودرویی R850 N E دارای ظرفیت 120 لیتر بوده و از دو سطل قابل برداشتن بهره می برد. با وجود این سطل ها و چرخ دار بودن مخزن ، تخلیه زباله به راحتی صورت می پذیرد. در تولید این سویپر صنعتی R850 N E از شاسی فولادی و قطعات با کیفیت استفاده شده و طراحی آن کاملا ارگونومیک می باشد. باطری لیفتراک

صندلی کاربر قابل تنظیم بوده و دید کاربر به دلیل قرار گیری صندلی در جلوی دستگاه مناسب است. دید مناسب علاوه بر انجام بهتر و دقیق تر عملیات، موجب افزایش ایمنی کاربر می شود. فلپ قابل بلند شدن برای اشیاء حجیم، تایر های سوپر الاستیک و بزرگ به همراه یک چراغ هشدار دهنده از دیگر تجهیزات جاروی شهری R850 N E می باشند. همچنین به دلیل تکنولوژی صنعتی و ساده به کار رفته در تولید این جاروی محوطه صنعتی، سطح تعمیر و نگهداری آن بسیار پایین بوده و تمامی بخش ها به سهولت قابل دسترسی می باشند.

 

ویژگی دستگاه سویپر صنعتی R850 N E

سویپر صنعتی خودرویی و باتری دار R850 N E بزرگترین سویپر صنعتی خودرویی و باتری داری با سیستم تخلیه دستی می باشد که به واسطه عدم ایجاد گاز های سمی امکان نظافت و جمع آوری آلاینده ها در فضا های سرپوشیده را امکان پذیر می نماید. این سویپر صنعتی دارای ویژگی های منحصر به فرد زیر می باشد:

 

طراحی کاربردی و راهبری بالا

استفاده از طراحی سه چرخ و قرار گرفتن تک چرخ در جلوی دستگاه جاروی محوطه نقش مهمی در افزایش قدرت مانور و راهبری دستگاه ایفا می نماید. استفاده از طراحی کاربردی در تولید این سویپر صنعتی موجب کاهش فضای لازم برای دور زن و کاهش چشمگیر در احتمال برخورد با موانع در حین دور زدن دستگاه دارد.

 

سیستم فیلتراسیون قدرتمند

این سویپر صنعتی شهری مجهز به 6 فیلتر کارتریجی با مساحت مجموع 6 مترمربع می باشد. استفاده از مساحت بالای فیلتر در این سویپر صنعتی ، ضامن عملکرد بهینه دستگاه در ممانعت از خروج ذرات ریز گرد و غبار می باشد. تجهیز این دستگاه سویپر صنعتی به سیستم نظافت فیلتر الکتریکی موجب بهبود در عملکرد سیستم فیلتراسیون می گردد.

 

تسلط بالای کاربر بر محیط

قرار گیری صندلی اپراتور در بخش جلوی دستگاه موجب افزایش دید و در نتیجه افزایش تسلط کاربر نسب به محیط شده و همین امر نه تنها افزایش ایمنی محیط را در پی دارد بلکه موجب ارتقای کیفیت نظافت نیز می گردد.

 

سامانه مکش بر روی برس های جانبی

به منظور ممانعت از انتشار ذرات ریز گرد و غباری که در اثر چرخش برس های جانبی در هوا معلق شده اند، این سویپر صنعتی خیابانی مجهز به سامانه مکش بر روی برس های جانبی بوده و با مکش کامل ذرات گرد و غبار مانع از انتشار آنها در فضای پیرامون می گردد.باطری 6 ولتی

 

ظرفیت بالای مخزن زباله

ظرفیت مخزن این دستگاه جاروی خیابانی معادل با 120 لیتر بوده که امکان جمع آوری حجم بالایی از آلاینده ها را به راحتی برای کاربر فراهم می آورد. به منظور سهولت کاربر در تخلیه مخزن، این مخزن به صورت چرخ دار طراحی شده و دارای دو سطل جدا شونده می باشد.

 

طراحی ارگونومیک

استفاده از اصول مهندسی شده و طراحی ارگونومیک در این دستگاه موجب کاهش خستگی کاربر می گردد. علاوه بر این، صندلی راحت و در نظر گرفت فضای کافی برای اپراتور از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد که موجب محبوبیت این دستگاه در بین کاربران گردیده است.

 

برس مرکزی با چرخش پاد ساعتگرد

جهت چرخش برس رولی مرکزی در این دستگاه جاروب شهری به منظور افزایش کیفیت نظافت و هم چنین استفاده بهینه از حداکثر ظرفیت مخزن به صورت پادساعتگرد طراحی شده است.

 

ساختار V شکل الیاف برس مرکزی

به منظور افزایش توان دستگاه جاروب خیابانی در جمع آوری حجم بالایی از آلاینده های ریز و درشت، ساختار به کار رفته در طراحی برس مرکزی به صورت V شکل می باشد. استفاده از چنین ساختاری موجب افزایش کیفیت نظافتی دستگاه در جمع آوری آلاینده های ریز می گردد.

 

برس های جانبی جمع شونده

به منظور افزایش عمر مفید برس های جانبی و همچنین ممانعت از ایجاد آسیب در برخورد های احتمالی با موانع، برس های جانبی این دستگاه به گونه ای طراحی شده اند که در برخورد با موانع به صورت خودکار جمع می شوند.

 

چرخ های مقاوم در برابر پنچری

چرخ های الاستیک به کار رفته در این دستگاه جاروی شهری توپر بوده و در برابر پنچری مقاوم می باشند. استفاده از این چرخ ها، ضامن حرکت نرم و روان دستگاه بر روی انواع سطوح می باشد.

 

تعمیر و نگهداری آسان

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که دسترسی به تمامی بخش های داخلی دستگاه امکان پذیر بوده و از این رو تعمیر و نگهداری آن بسیار آسان می باشد.

 

چراغ چشمک زن هشدار

این سویپر صنعتی سرنشین دار به منظور افزایش ایمنی محیط در حین انجام کار مجهز به چراغ چشمک زن هشدار می باشد.

مشخصات فنی

مشخصات عمومی
کارایی (مترمربع بر ساعت)۸۳۴۰
بیشینه سرعت حرکت (کیلومتر بر ساعت)۶-۷
بیشینه شیب حرکت (%)۱۲-۱۴
مدت زمان شارژدهی (دقیقه)۲۴۰
پهنای نظافت (میلی متر)۱۳۹۰
حداقل پهنای دور زدن (سانتی متر)۲۱۳

 

مشخصات مخزن
سیستم تخلیه مخزندستی
حجم مخزن زباله (لیتر)۱۲۰

 

مشخصات سامانه برس زنی
قطر برس کناری (میلیمتر)۴۳۰
طول برس میانی ( میلیمتر)۸۵۰

 

مشخصات سامانه مکش
نوع و تعداد مکندهسانتریفیوژال-۱

 

مشخصات سامانه فیلتراسیون
نوع و تعداد فیلترکارتریجی-۶
سیستم نظافت فیلترالکتریکی
مساحت فیلتر (سانتی متر مربع)۶۰۰۰۰

 

مشخصات موتور و منبع تغذیه
نوع موتورالکتریکی- باتری
توان (کیلووات)۱/۷۹
ولتاژ×تعداد باتری۶×۶
ظرفیت باتری (آمپر ساعت)۱۸۰

 

مشخصات ظاهری
وزن (کیلوگرم)۳۲۰
ابعاد (طول×عرض×ارتفاع)(میلیمتر)۱۵۰۰×۱۲۲۰×۱۲۱۰

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.