خانه / باطری لیفتراک / خرید باطری لیفتراک در تهران

خرید باطری لیفتراک در تهران

خرید باطری لیفتراک در تهران

در خرید باطری لیفتراک  در تهران باید به چند نکته اساسی  توجه کرد تا به بهترین شکل باطری خود را خریداری کنید

 

  • در خرید باطری در تهران باید همانند باطری قبلی خریداری شود یعنی نه توان بیشتر و یا کمتر
  • باید باطری لیفتراک دقیقا در جای خودش باشد نه اینکه باطری خریداری شود که از توان بیشتر و بزرگ باشد که در محفظه باطری جا نشود
  • باید باد توجه داشت در هنگام جابجای باطری فیش ها درست جا زد باشد و در جای خودش باشد تا صدمات جانی و یا مالی نداشت باشیم

خرید باطری لیفتراک در تهراننکات مهم در خرید باطری لیفتراک

 

در خرید باطری لیفتراک در تهران باید از نمایندگی و از مراکز معتبر خریداری کرد تا باطری فاسد و یا تقلبی به شما نفروشند باطری حتما باید برگ گارانتی داشت باشد.

در خرید باطری باید در نظر داشت تا باطری لیفتراک خریداری شود که قبل تجربه کار با آن را داشت باشید  و باطری باشد که طول عمر بالا و کار کرد مطمعنی داشت باشد و اینکه بعد جا زدن باطری لیفتراک برقی باید 18 ساعت باطری در شارژ قرار گیرد تا کامل اماده بکار شود.

خرید انواع باطری لیفتراک

دقت باید داشت که لیفتراک شما برق دزدی نداشت باشد و به باطری صدمه نرساند و باطری ها هم به دو دست تقسیم می شود. باطری های ابکی یا اسیدی و باطری های اتمی که باطری های اتمی طرف داران بیشتری دارد زیرا اب باطری لیفتراک کم نمی شود در زمستان یخ نمی زد و عمر بالاتری دارد.

سولفات در سر سیم های رابط ایجاد نمی شود و در تابسان وپاییز آب اسیدی آن کم و یا یخ نمی زد و در خرید باطری لیفتراک برقی باید این موضوع را دانست که باطری باید حتما با توان باطری لیفتراک قبلی یکی باشد فکر اینکه باطری قدرتمند تری انداخت شود تا طول شارژ ان بیشتر باشد این طرز فکر کامل باید از بین برد.

باطری لیفتراک آریا

باطری لیفتراک سهند

باتری لیفتراک

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *