خانه / باطری لیفتراک / باطری 6- ولت 4.5 آمپر

باطری 6- ولت 4.5 آمپر

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

مشخصات باطری 6- ولت 4.5 آمپر

ولتاژ: 6 ولت
دارای ظرفیت 4.5 آمپر ساعت
مناسب برای چراغ قوه های بزرگ، جارو شارژی، اسباب بازی، ماشین شارژی، چراغ اضطراری و..

باتری 6 ولت 4.5 آمپر EURONET

باتری های سیلد اسید نوعی از باتری های لید اسید هستند که با توجه به ساختار مهندسی آن ها توانایی استفاده در حوزه های گوناگون بدون نیاز به تعمیرات را دارند. البته تنها نیاز آن ها تمیز کردن است و موارد دیگر را شامل نمی شود. بنابراین امروزه باتری ها بسته به کاربردشان در انواع گوناگون تولید می شوند و ولتاژها و ظرفیت های مختلفی را تامین می کنند.

ظرفیت ظاهری باتری های سرب اسیدی نسبت به کاهش دما سریعا افت می‌کند و از طرفی دیگر نیز با افزایش دما عمر متوسط آنها به شدت کاهش می‌یابد. باتری 6 ولت EURONET مناسب برای سیستم های صوتی و اکوستیک، جارو شارژی، ترازو و چراغ های اضطراری ساخته شده و کاربردهای زیادی دارد. این باتری دارای ظرفیت 4.5 آمپر ساعت است و به راحتی می توان از آن استفاده کرد. باتری EURONET طراحی بسیار فوق العاده ای دارد که توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جلب کند.

یکی از روش های ساده برای تست سریع و اطمینان از سالم بودن باتری های سیلد اسید استفاده از مولتی متر است. اولین کاری که باید انجام دهیم تهیه یک مولتی متر می باشد، درجه مولتی متر را بر اساس میزان ولتاژی که باتری شما دارد قرار دهید سیم قرمز را به سر مثبت و سیم مشکی را به سر منفی باتری متصل کنید تا از سالم بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید.

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی،باطری لیفتراک می باشد .حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ا شرکت فورک لیفت باطری –سافکو و با در نطر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری لیفتراک –طول عمر باطری لیفتراک –ابعاد باطری لیفتراک که بر اساس ولتاژ دستگاه باچینش سل های دوولتی در اندازه جعبه می باشد از چندین شرکت معتبر آسیایی و ارویی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر  کیمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باطری لیفتراک ها برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژ های 24 ولت ،36 ولت،48 ولت ،72 ولت،80 ولت و دوبل 40 ولت و در آمپر ساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشندو نکته اساسی در کلیه باطری لیفتراک ها این است که همگی مضربی از 2 ولت دارند.

باطری 6 و 8 ولتی

باطری های 6 و 8 ولتی این باطری ها از نوع سرب اسیدی و قابلیت دشارژ تا 80 درصد ظرفیت باطری که از این رو به انها Deep cycle هم گفته میشود.

موارد کاربرد این باطری ها به شرح ذیل میباشد:

  • ماشین های گلف و نفر بر برقی
  • جارو های نظافت صنعتی
  • بالا بر های هوایی
  • سیستم های یو پی اس
  • حمل کننده های شخصی
  • جک پالت ها
  • یدک کش ها
  • قایق ها
  • واگن های برقی
  • سیستم های خورشیدی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.