خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک گازوئیلی

باطری لیفتراک گازوئیلی

باطری لیفتراک گازوئیلی

باطری لیفتراک گازوئیلی یکی از انواع باطری لیفتراک است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

انواع باطری های لیفتراک که متناسب با سوخت و محیط کاری که انتخاب می شود به این شرح است

  • لیفتراک دیزیلی
  • لیفتراک برقی
  • لیفتراک گازوئیلی
  • لیفتراک گازی

معنی لیفتراک در زبان لاتین  این گونه است به نام شاخک معنی می شود. منظور از شاخک دو تا تیغه های جلوی لیفتراک است که  با  استفاده از جک های هیدرولیکی و زنچیره فولادی اجسام را جابجا و یا در ارتفاعات  قفسه ها چینده می شود.

البته لازم به ذکر است که هر لیفتراکی  توانای و ظرفیت خاص خود را دارد و نمی توان خارج از توان آن از آن استفاده کرد چون باعث اسیب های جبران ناپذیری می شود. نکته بسیار مهم در استفاده از لیفتراک این است که باید راننده و نگهداری خوب استفاده شود زیرا با این کار باعث طول عمر بیشتر لیفتراک می شود.

در لیفتراک ها می توان شاخک های آن را تعویض کرد تا مسافت بیشتری بار را جابجا کند. باید در نظر داشت که باطری لیفتراک را هر چند مدت در حین استفاده به باطری و سوخت لیفتراک را چک کرد تا در هنگام استفاده شارژ باطری و سوخت تمام نشد باشد. نکته قابل تامل و ضروری  عمر باطری لیفتراک است که در مدت معین باید تعویض شود.

چند نمونه باطری برای نمونه اعلام می کنیم که بیشترین استفاده را در لیفتراک های برقی دارند

در باطری لیفتراک گازوئیلی باید حتما در شارژ ان دقت شود زیرا عمر این باطری ها کم است.

و در زمان شارژ باطری لیفتراک  گازوئیلی  حتما مدت 12 ساعت بیشتر نباید  شارژ  شود; زیرا باعث کم کاری و خرابی باطری می شود. شرکت بزرگ ما در این امر پیشرو در خدمات کلی لیفتراک هم خرید و هم قطعات فابریک اصلی به کمک مشتریان آمده است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *