خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک کاتر پیلار

باطری لیفتراک کاتر پیلار

باطری لیفتراک کاتر پیلار

باطری لیفتراک کاتر پیلاراگر به دنبال بهترین برند موجود در بازار می گردید ما باطری لیفتراک کاتر پیلار را به شما پیشنهاد می دهیم .کیفیت مناسب همراه با خدمات گسترده پس از فروش  در کنار ده ها محصول موجود در بازار ، این محصول را از سایر محصولات متمایز کرده است.

باطری لیفتراک برقی کاتر پیلار برای محیط های سربسته مانند انبارها به خاطر عدم تولید دود و صدای اندک انتخاب مناسبی اند. بنابراین در فضاهای سربسته که تهویه قوی ندارند توصیه می شود به جای استفاده از لیفتراک های دیزلی یا گازی که دودزا بوده و پر سر و صداتر هستند از لیفتراک های برقی استفاده شود..

باطری لیفتراک کاتر پیلار

انواع باطری لیفتراک کاتر پیلار

باطریهای لیفتراک کاتر پیلار نوعی از باطری های صنعتی مخصوص کارهای سنگین هستند که گاهی اوقات باتری های کششی نیز نامیده میشوند که معمولا از سلولهای اسیدی سربی دو ولت با میزان جریان دهی و آمپراژ بالا ساخته میشوند و معمولا در ولتاژهای بیست و چهار ولت ، سی و شش ولت ، چهل و هشت ولت ، هفتاد دو ولت ، هشتاد ولت ، دوبل چهل ولت ، و در آمپر ساعت های مختلف از سیصد آمپر ساعت الی هزار آمپر ساعت میباشند و نکته اساسی در کلیه باطری لیفتراک ها این است که همگی مضربی از و ولت میباشند یعنی بطور مثال یک باطری لیفتراک چهل هشت ولت شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باطری لیفتراک هشتاد  ولتی شامل چهل سلول دو ولتی میباشد.

باطری لیفتراک کاتر پیلار این فروشگاه جهت استفاده در کاربردهاى مختلف با شرايط کارى سنگين و معمولى مانند انواع تراکهاى برقى، ليفت تراک، پالت تراک، استکر، ريچ تراک و بالابرهاى برقى وهمچنین ماشين هاى نظافت شهرى و ساير صنایع و تجهيزات با کاربرد مشابه در استاندارد های جهانی عرضه می شود.

با ما همراه باشید.

باطری لیفتراک میداک

باطری فرسوده لیفتراک

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *