خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک های جدید

باطری لیفتراک های جدید

باطری لیفتراک های جدید

باطری لیفتراک های جدید :آیا برای شما در هنگام استفاده از وسایل و ماشین های صنعتی جدید مشکل خرابی باطر ی ویا قسمتی از اجزای تشکیل دهنده آن رخ داده است ؟

امروز باطری ها جزء لاینفک ماشین ها و تنجهیزات صنعتی به شمار می آیند , به طور مثال برای یک کارخانه و یا یک کارگاه تولید که همواره به تولید کالا مبادرت می ورزد همواره با مشکل فضا برای انبار کالا عای تولید شده مواجه بوده.

از این رو بایستی کالا ها و اجناس خود را با استفاده از لیفتراک های نوین به صورت مرتب تا ارتفاع  بالا بچینند و یک لحظه تصور کنید که با بروز مشکل برای باطری لیفتراک های جدید کار و تولید کل کارخانه لنگ میماند.

از این رو استفاده کنند گان تجهیزات و ماشین های صنعتی همواره باید از اجزای تشکیل دهنده باطری لیفتراک های جدید خود اطلاعات کامل را داشته باشند.

ما در این قسمت توضیحاتی درباره باطری لیفتراک های جدید و اجزا تشکیل هنده آن خدمت شما عزیزان ارئه میدهیم.

اجزا و قسمت های تشکیل دهنده باطری لیفتراک های جدید

1:پوسته  نگهدارنده  باطری: پوسته باطری  به جعبه مستطیل شکلی که همه ی اجزا و قسمت های تشکیل درهنده ی بک باطری را در خود جای می دهد را گویند, معمولا پوسته از جنسی ساخته میشود که در برابر مواد و فعل وانفعالات شیمایی باطری مقاوم باشد و بتواند در برابر ضربه های احتمالی و محکم و مقومت و دمای (40- الی 140) تحمل نماید.

2: درپوش باطری : درپوش باطری نیز باید از جنس پوسته ساخته شده باشد و همچنین باید به گونه ای تولید شود گه به آسانی در اثر فشار گاز های تولید شده هنگام شارژ باطری باز نشود البته برای خروج این گاز ها در  درپوش های جدید فضایی تعبیه گردیده .

3:خانه ی باطری :بدنه باطر ی به وسیله ی جداره های عمودی به 6 قسمت مجزا  تقسیم بندی میشود, این قسمت ها محل قرار گرفتن صفحه های مثبت، منفی ، شانه باتری و الکترولیت بوده و به طور کلی به هر کدام از این ها خانه یاطری گویند.

فیزیوتراپی در منزل طراحی سایت سئو سایت ئپشتیبانی سایت بک  لینک طراحی کارت ویزیت متخصص دندانپزشکی متخصص دندانپزشکی در شرق تهران متخصص دندانپزشکی در ونک متخصص دندانپزشکی در تهران مجتمع فنی تهران طب سوزنی در منزل آموزش امنیت سایت آموزش امنیت وردپرس آموزش پشتیبانی سایت آموزش وردپرس آموزش ساخت بک لینک آموزش بهینه سازی سایت Seo آموزش   باتری خودرو باتری ماشین

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *