خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک سوزوکی

باطری لیفتراک سوزوکی

باطری لیفتراک سوزوکی

باطری لیفتراک سوزوکی:  شرکت بزرگ سوزوکی ژاپن در راستای نیاز به باطری های قوی برای انواع وسایل صنعتی سبک وسنگین  تولید  می کند برای محیط زیست خطری ندارد و کاملا بازیافت می شود  این باطری ها با استفاده از تکنولوژی های جدید روز دنیا طراحی وساخت شده است که به به ایران عرضه می شود.

به گفته مدیر ارشد شرکت سوزوکی به عنوان  یک برند از فروش گسترده و خدمات بعد از فروش که تمام قوانین مشتری را رعایت می کند وارد بازار می شود.

مشخصات باطری لیفتراک سوزوکی:

این برند که همان باطری سیلد کلسیمی و یا همان باطری اتمی  است  که نیازی به مراقبت می باشد  که برای کارای بر خودرو های سنگین و لیفتراک و ماشین آلات سبک ساخت می شود  دارای فیلتر های ضد منفجر شدن می باشد که به باطری فشار زیادی وارد نشود. دارای سوراخی برای دیدن شارژ باطری لیفتراک برقی را نشان می دهد.

در خصوص باطری لیفتراک سوزوکی باید این را گفت که از سیستم یکپارچه شارژ استفاده شد است تا همزمان باطری شارژ شود و دیرتر تخلیه شود. با آمپر 35 تا 74 آمپر می باشد

باطری لیفتراک سوزوکی از 35 آمپر باطری سوزوکی لیفتراک برقی 60 آمپر و باطری لیفتراک70 آمپر با ولتاز متغیر وجود دارد که تمام نیاز برقی لیفتراک را تامین می کند.

باطری لیفتراک سوزوکی

گارانتی باطری لیفتراک برقی سوزوکی

باطری لیفتراک سوزوکی  دارای گارانتی بدون قیدو شرط می باشد و تعویض ان رایگان است

خدمات پس از فروش ان 16 ماه است

که اینها همه برای نیاز مشتری به باطری را تامین می کند و باعث می شود مشتری از خرید خود رضایت کافی را داشت باشد.

باطری لیفتراک سوزوکی از بهترین نوع پلاستیک قابل بازیافت و مواد درجه یک ساخت شد  باطری لیفتراک برقی سوزوکی بهترین انتخواب برای لیفتراک های ساخت داخل و خارج است .

باطری لیفتراک گودستون

باطری لیفتراک لیتیومی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *