خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک را چگونه چک کنیم

باطری لیفتراک را چگونه چک کنیم

باطری لیفتراک را چگونه چک کنیم

برای اینکه بفهمیم باطری لیفتراک را چگونه چک کنیم باید به موارد زیر توجه کافی داشته باشیم:

شارژر های مدرن صنعتی ممکن است از قسمت های زیر تشکیل شده باشند.

جعبه ی شارژر، که همه ی بخش های داخلی شارژر  را در خود جای داده است.باطری لیفتراک را چگونه چک کنیم

کارت های مدار، خازن ها و تبدیل کننده های بزرگی که گاهی تا 40 کیلوگرم وزن دارند. گاهی اوقات تا 4 تبدیل کننده در شارژر ها وجود دارد، این تبدیل کننده ها برق AC را به برق DC تبدیل می کنند.نمایشگر دیجیتال که اطلاعات مهم باتری مانند میزان شارژ، چرخه ی شارژ انتخاب شده  و وضعیت کلی باطری لیفتراک را به کاربر نشان می دهد.کابل های شارژ و کابل انتقال فشار قوی که فشار برق بالا و ولتاژ را به باطری انتقال می دهند.می توان یک شارژر باتری لیفتراک کارکرده را خریداری کرد؟می توان شارژر های دست دوم را در بازار پیدا کرد که 40 تا 60 درصد قیمت پایین تری نسبت به یک شارژر تازه دارند.

تعویض کننده ی باطری لیفتراک چیست؟

تعویض کننده باطری لیفتراک یک دستگاه مکانیکی است که در برداشتن و نصب ایمن باتری های الکتریکی  لیفتراک کمک می کند. این تعویض کننده ها بین 300 تا یک تن وزن دارند.برخی تعویض کنند ها چرخ دار هستند و می توان آن ها را حرکت داد. برخی از آن ها هم به تجهیزاتی وصل شده اند و توسط کاربر هدایت می شوند. همچنین برخی از آن ها هم ثابت هستند و لیفتراک باید سمت آن ها برده شود.کاربر با استفاده از تعویض کننده باتری را جابجا می کند و در قفسه ی شارژ قرار می دهد تا شارژ شود، پس از شارژ شدن باطری دوباره با استفاده از تعویض کننده در محل قبلی خود در لیفتراک نصب می شود.

بررسی باطری لیفتراک چیست؟

بررسی باطری لیفتراک به عمل مراقبت از یک باطری صنعتی گفته می شود.این عمل می تواند شامل بررسی سطح آب باطری، آمپر بر ساعت، دما، ناهماهنگی های ولتاژ و الکترولیت های باطری باشد.به طور کلی دو روش برای بررسی باطری لیفتراک وجود دارد.

فروش باطری لیفتراک برقی در اصفهان

شارژر لیفتراک هاولی

باطری لیفتراک مناسب برای لیفتراک برقی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.