خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک دیزلی

باطری لیفتراک دیزلی

باطری لیفتراک دیزلی

باطر لیفتراک دیزلی: امروزه یکی از ماشین های صنعتی که در کارخانه ها و شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرد لیفراک است.

یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده هر لیفتراک باطری ان است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

باطری لیفتراک دیزلی از دو نوع اسیدی و اتمی در بازار وجود دارد که بسته به نوع  و قدرت لیفتراک روی آن نصب میگردد.

معمولا باطری لیفتراک دیزلی که از نوع اسیدی هستند از تعدادی سلول 2 ولتی که مرتب کنار هم قرار گرفته اند تشکیل میشود که درون آن با محلول اسید(اب باطری) پر میشود،این آب باطری باید از محلول کاملا خالص و بدون هرگونه املاح معدنی باشد که درغیر این صورت رسوب در باطری را ایجاد میکند که باعت افزایش هزینه ،ایمنی پایین وکاهش عمر باطری میشود.

باطری لیفتراک دیزلی

فروش باطری لیفتراک

این باطری ها در ولتاژ های مختلفی وجود دارند که ولتاژ 24ولت و36 ولت و 48 ولت و72 ولت و وجود دارند . نکته مهم درمورد این باطری ها همگی مضربی از 2 هستند  بطور فرض اگر باطری 36 ولت است از 18 سلول 2تایی یا  72 ولت از 36 سلول دو تایی تشکیل شده است.

برای شارژ ابن نوع باطری  باید مطمئن شویم که ولتاژ های ورودی و خروجی باطری باهم یکسان باشد و از کابل های کاملا سالم بدون پوسیدگی یا پاره شدگی باشند استفاده کنیم.

اغلب در لیفتراک هایی که در سردخانه ها انبار های با دمای پایین مورد استفاده قرار میگیرند از باطری های اتمی استفاده میکنند .

 

معمولا مقدار آمپر مصرفی باطری لیفتراک دیزلی بین 1000 الی  3000 آمپر در ساعت میباشد

در خرید باطری لیفتراک دیزلی به چند نکته باید توجه کرد که قدرت باطری با لیفتراک و وزن باری که قرار است جابه جا شود  همخوانی داشته باشد و باطری خریداری شده دارای عمر مفید حداقل4 سال و دارای گارانتی 36 یا48 ماهه را دارا باشد.

باطری اسیدی لیفتراک سپاهان

باطری لیفتراک کره ای

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *