خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک دوو

باطری لیفتراک دوو

باطری لیفتراک دوو

باطری لیفتراک دوو یا دوسان از سلول های 2 ولتی تشکیل شده که ولتاژهای مختلفی دارد. این باطری لیفتراک در ولتاژهای 24، 36، 48، 72، و 80 ولت موجود است.

همچنین آمپر ساعت های مختلف آن از 300 آمپر ساعت شروع می شود و تا 1000 آمپر ساعت ادامه می یابد. اگر توجه کنید نکته جالب آن این است که تمامی این باطری لیفتراک دوو مضربی از 2 ولت است. به این صورت که مثلا یک باطری لیفتراک 80 ولتی شامل 40 سلول دو ولتی می باشد.

باطری لیفتراک دوو

نوع ساختار باطری لیفتراک دوو

بیشتر رایج است که باطری لیفتراک دوو یا دوسان را سربی اسیدی بسازند. دلیل این کار این است که باطری های سربی اسیدی قابلیت شارژ دوباره دارند؛ پس مقرون به صرفه هستند.

بسیاری از افراد به دلیل ذخیره انرژی کم نسبت به وزن و حجم باطری های سربی با آن مخالف اند؛ اما به دلیل هزینه کم و تولید زیاد آن استفاده این باطری در لیفتراک دوو بیش تر و رایج تر است.

تنوع باطری لیفتراک دوو

با توجه به میزان کارایی و شرایط استفاده در کار های سنگین و معمولی از این باطری انواع مختلفی وجود دارد که از جمله آن می توان اشاره کرد به: انواع تراک های برقی، لیفت تراک، بالابر های برقی، ریچ تراک، استاکر، ماشین های نظافت شهری و بسیاری از انواع دیگر آن در کار ها و صنعت استفاده می شود.

این باطری ها دارای استاندارد جهانی بوده و در سرار بازار های جهانی عرضه می شوند و با تجربه به این عرضه در بسیاری از کارهای تخصصی یا نیمه تخصصی استفاده می شود.

برای سفارش و یا استفاده از این نوع باتری باید دقت کنید که جنس های مناسب با کار خود را تهیه کنید و همچنین به مراکز مهم مراجعه کنید تا بتوانید این محصول را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب تهیه نمایید.

باطری لیفتراک کوماتسو

خرید باطری لیفتراک

باطری لیفتراک آریا

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *