خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک برقی DAEWOO فورک لیفت باطری

باطری لیفتراک برقی DAEWOO فورک لیفت باطری

باطری لیفتراک برقی DAEWOO فورک لیفت باطری یکی از شرکت های وارد کننده باطری لیفتراک برقی قورک لیفت باطری می باشد که نمایندگی باطری در ایران را دارد این شرکت فورک لیفت باطری ( سافکو)  نمایندگی باطری لیفتراک EXPES  در ایران را دارد . جهت خرید و استعلام قیمت می توانید با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل بفرمائید.

باطری لیفتراک برقی DAEWOO

 • 18 ماه گارانتی
 • 10سال خدمات پس از فروش
 • کیفیت عالی
 • 3000 سایکل عمر مفید

محوطه و تجهيزات مربوط به شارژ باطري لیفتراک بايد طوري طراحي شود كه حتي الامكان فاقد مواد و تجهيزات غير ضروري قابل اشتعال باشد. از قرار دادن آچار و ديگر قطعات فلزي روي باطري ها جدا خودداري كنيد، چرا كه ميتواند منجر به اتصال و سپس انفجار شود.

همچنين بهتر است امكاناتي براي موارد زیر تعبیه شود:

 1. تميز كردن محل هايي كه الكتروليت روي آنها ريخته
 2. اطفاء حريق
 3. حفاظ و امكانات كافي جهت حافظت از تجهيزات شارژ در برابر دیگر وسائل نقليه
 4. سيستم تهويه مناسب جهت تخليه گازهاي خروجي

زمان حمل و كار با اسيد با غلظت بيش از 50 درصد و وزن مخصوص بالاتر از 1.4 بايد شير آّب  جهت شست و شوي چشم موجود باشد. همچنين جهت حمل باطري بايد امكانات مناسب موجود باشد                                                                                                     .

نکته 1: باطري ليفتراك برقي در زمان شارژ ، اكسيژن و هيدروژن متصاعد ميكند كه در بعضی شرايط و در مجاورت برخي مواد ،منجر به اشتعال و انفجار می گردد. باطري های لیفتراک سنگين  بوده و براي حمل بدون تجهيزت مناسب بسيار نامساعدند. محتوي باطري بسيار خطرناک است.بنابراین با توجه به گران بودن باطري در كار با آن علی الخصوص هنگام شارژ نكات ايمني را رعايت کنید.

کته2: در هنگام کار یا شارژ،درپوش هاي سلول هاي باطري های لیفتراک حتما بايد از نوع سوراخ دار باشند و اين درپوش ها بايد بطور مداوم تميز شوند.

نکته3: هيچ گاه براي اتصال شارژر به برق از سه راهي يا سيم سيار استفاده نكنيد. شارژر بايد مستقيما به برق وصل شود.

روش چک کردن سطح الکترولیت باطری لیفتراک :

با باز کردن درپوش مورد نظر،شناور چک می شود.

دقت داشته باشيد كه سطح الكتروليت خصوصا هنگام انجام شارژ ،هميشه كافي باشد،.

شارژر  باطری ليفتراك طوری طراحي شده كه كاملا خودكار عمل ميكند، براي شارژ كردن تنها کافیست كابل مربوطه را به باطري ها متصل کرد.

باطری لیفتراک برقی DAEWOO
باطری لیفتراک برقی DAEWOO

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی،باطری لیفتراک می باشد .حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ا شرکت فورک لیفت باطری –سافکو و با در نطر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری لیفتراک –طول عمر باطری لیفتراک –ابعاد باطری لیفتراک که بر اساس ولتاژ دستگاه باچینش سل های دوولتی در اندازه جعبه می باشد از چندین شرکت معتبر آسیایی و ارویی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر  کیمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باطری لیفتراک ها برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژ های 24 ولت ،36 ولت،48 ولت ،72 ولت،80 ولت و دوبل 40 ولت و در آمپر ساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشندو نکته اساسی در کلیه باطری لیفتراک ها این است که همگی مضربی از 2 ولت دارند.

باطری 6 و 8 ولتی

باطری های 6 و 8 ولتی این باطری ها از نوع سرب اسیدی و قابلیت دشارژ تا 80 درصد ظرفیت باطری که از این رو به انها Deep cycle هم گفته میشود.

موارد کاربرد این باطری ها به شرح ذیل میباشد:

 • ماشین های گلف و نفر بر برقی
 • جارو های نظافت صنعتی
 • بالا بر های هوایی
 • سیستم های یو پی اس
 • حمل کننده های شخصی
 • جک پالت ها
 • یدک کش ها
 • قایق ها
 • واگن های برقی
 • سیستم های خورشیدی

 

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.