خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک برقی هندی

باطری لیفتراک برقی هندی

باطری لیفتراک برقی هندی

باطری لیفتراک برقی هندی:امروز استفاده از لیفتراک در اکثر کشورهای صنعتی به امر ی عادی و غیرقابل انکار بدیل شده است و علاوه بر کشور های پیشرفته کشور های درحال توسعه(جهان سوم) نیز از این وسیله صنعتی بهره میبرند.

تاریخچه لیفتراک ها به این گونه میباشد که اولین لیفترک درسسال 1975 در کشور روسیه برابر جنگ جهانی  اول که کشور های درگیر جنگ برای تولید از نیروی انسانی لازم برخوردار نبودند به شکلی کاملا متفاوت با لیفتراک های امروز  ساخته شد که از سوخت های فسیلی استفاده می کرد.

بعد ها با گذشت زمان و پیشرفت  تکنولوژی درسال 2001 لیفتراک های برقی پا به عرصه جهان نهادند , باطری لیفتراک های برقی انرژی مورد نیاز لیفتراک را برای جابه جایی و حمل بار تامین میکردند.

باطری لیفتراک برقی  هندی برخلاف باطر ی لیفتراک های دیزلی علاوه بر تامین نیروی محرکه لیفتراک انرژی راه راندازی لیفتراک را نیز بر عهده دارد.

 به طور کلی اساس و پایه استفاده درست  از هر وسیله شناخت کلی از اجزا و قطعات و نحوه استفاده از آن میباشد , با توجه به این که هزینه خرید لیفتراک های برقی مبلغ قابل اهمیتی می باشد باید استفاده کنندگان آن شناخت درستی از آن داشته باشند تا ضمن استفاده از آن عمر این وسیله را کاهش ندهند.

باطری لیفتراک برقی هندی یکی از مهم ترین قسمت های هر لیفتراک میاشد که باید اهمیت آن  مورد توجه قرار گیرد زیرا در صورت عدم توجه به آن متیواند علاوه بر به بار آمدن خسارت برای لیفتراک و شرکت به خود فرد نیز آسیب هایی وارد نماید.

نکاتی که در هنگام استفاده ازباطری لیفتراک برقی هندی باید مورد توجه قرار گیرد

1:  فرایند شارژ شدن  باطری لیفتراک زمانی که  شارژ آن به 20 درصد رسید راه اندازی کنید.

2: در زمان شارژ شدن باطری هرگز درون لیفتراک قرار نگیرید.

3: قبل متصل کردن شارژر لیفتراک حتما از درست بودن اتصالات مطمئن شوید

4:  دمای مکانی که لیفتراک در زمان شارژشدن در آن قرار دارد نباید بیش از 40 درجه باشد

باطری لیفتراک ژاپنی

باطری لیفتراک های جدید

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *