خانه / باطری لیفتراک / باطری لیفتراک برقی اصلی

باطری لیفتراک برقی اصلی

باطری لیفتراک برقی اصلی

باطری لیفتراک برقی اصلی : در جامعه امروز در بیشترکارخانه های بزرگ و تولیدی ها از لیفتراک ها برای حمل و جابه جایی بارهایاستفاده میشود در نتیجه طریقه استفاده از لیفتراک و قوانین و مقررات ایمنی دارای اهمیت بالای می باشد. زیرا عدم اشنایی با قوانین و مقررات و رعایت نکردن موارد ایمنی هم خسارت مالی در پی خواهد داشت و هم باعث به خطر افتادن جان انسان خواهد شد.

باطری لیفتراک برقی اصلی

نکاتی که باید هنگام استفاده کردن از باطری لیفتراک برقی اصلی و خود لیفتراک به آن توجه نمود

اولین نکته ای که در بحث مقررات ایمنی کار با لیفتراک برقی وجود دارد این است که رانندگان لیفتراک باید گواهینامه آن را کسب کرده باشند وکتابچه دستگاه را که توسط شرکت سازنده نوشته شده است را مطالعه کرده و توجه داشته باشند که لیفتراک تا چه ظرفیتی توانایی حمل بار را دارد.

لیفتراک ها بر اساس مدل و نوع کاربری قادر به حمل بارهای با وزن های مختلف  هستند, در صورت حمل بار بیشتر از ظرفیت لیفتراک باعث واژگونی دستگاه  می شود که این مورد علاوه بر هزینه های ملی خطرات جانی نیز در پی خواهد داشت, برای حمل بار باید از درست قرار گرفتن بار روی شاخک ها مطمئن شد و سپس  به جا به جایی بار  اقدام نمود.

همیشه قبل از شروع و به کار گیری لیفتراک برقی گزیده نکاتی که در چک لیست روزانه وجود دارد را بازرسی و چک نمایید,باد لاستیک ها روغن کاری چرخ ها ,چک ترمز و کلاج, کامل بودن شارژباطری لیفتراک برقی اصلی و اتصالات باطری از این موارد می باشند.

شارژر باطری لیفتراک برقی اصلی از برق 220 ولت برای شارژ کردن باطری آن استفاده می کند این شارژ با کاهش دادن جریان و افزایش آمپر باعث شازر باطری هایی که ولتاژ آن ها کمتر از 220 ولت است می شود.

امید واریم این نکاتی که در این صفحه در مورد باطری لیفتراک برقی اصلی قرار دادیم مد نظر شما عزیزان قرار گرفته باشد

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *