خانه / باطری لیفتراک / باطری ریچتراک برقی در فورک لیفت باطری

باطری ریچتراک برقی در فورک لیفت باطری

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی ، باطری لیفتراک می باشد ، یکی از انها باطری ریچتراک برقی در فورک لیفت باطری   می باشد .باطری لیفتراک ها همگی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت، 36 ولت، 48 ولت، 72 ولت، 80 ولت، دوبل 40 ولت و در آمپر ساعتهای مختلف از 300 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت میباشند و نکته اساسی در کلیه باتری ها این است که همگیمضربی از 2 ولت میباشند، یعنی بطور مثال یک باطری لیفتراک 48 ولت شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باطری لیفتراک 80 ولتی شامل چهل سلول دو ولتی میباشد

باطری لیفتراک برقی

نوع ساختار باتری لیفتراک ها تا این لحظه معمولا  باطری سرب اسید بوده و باطری های بدون نیاز به نگهداری یا دراصطلاح عام، باطری ژله ای به دلایل فنی در لیفتراک برقی قابل استفاده نیست لیکن برخی شرکت های تولید کننده درصنعت باطری اقدام به ساخت این نوع باتری نموده اند که به دلیل قیمت بسیار زیاد و طول عمر کم در بازار با استقبالمواجه نشده اند .

باطری ریچتراک برقی

ریچتراک برقی ماشین مخصوص جابجایی انبارش پالت ها در انبارهای سرپوشیده و قفسه بندی با عرض راهرو تا 1.5 متر می باشد . استفاده از مکانیزم حرکت افقی شاخک ها امکتن انبار –بارگیری و تخلیه تمامی انواع پالت های یکرو و دو رو و باکس پالت ها را فراهم می کند . این ماشین در دو مدل سرنشین نشسته و سرنشین ایستاده و با ارتفاع های مختلف عرضه می گردد. این دستگاهها به طور معمول دارای موتوری از نوع AC با ضریب ایمنی بالا می باشند که موتور این تجهیزات از طریق باطری های اسیدی –سربی با ولتاژ و آمپراژ مناسب برای تامین انرژی خود تغذیه می شوند .

باطری ریچتراک برقی در فورک لیفت باطری

باطری ریچ تراک برقی از سلول های دو ولتی تشکیل شده است و معمولا در ولتاژ های 24 ولت ، 36 ولت ، 48 ولت ، 72، 80 ولت ، دوبل 40 ولت و در آمپر ساعتهای مختلف از 300 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشند . و نکته اساسی در کلیه باطری استاکر ها این است که همگی مضربی از 2 ولت می باشند. یعنی به طور مثال یک باطری 24 ولت شامل دوازده سلول دو ولتی و یک باطری استاکر 48 ولت شامل بیست و چهار سلول دو ولتی می باشند .

ساختار باطری ریچتراک برقی

نوع ساختار باطری ریچتراک ها معمولا باطری سربی اسیدی بوده و تنوع باطری های این فروشگاه جهت استفاده در کاربرهای مختلف با شرایط کاری سنگین و معمولی مانند انواع تراکتهای برقی ،باطری لیفتراک برقی ، پالت تراک ها ،استاکر ، ریچ تراک و بالابر هایی برقی و همچنین ماشین های نظافت شهری و سایر صنایع و تجهیزات و با کاربرد مشابه در استاندارد های جهانی عرضه می گردد.

کلام آخر

مفتخریم اعلام کنیم که تمامی تعمیرات صورت گرفته در مجموعه توسط دستگاههای gmelectric ایتالیا تست و تعمیر باطری ریچتراک ،باطری پالت تراک برقی ،باطری استاکر تمام برقی ،توسط کارشناسان واحد الکترونیک فورک لیفت باطری انجام میگیرد .

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.