خانه / باطری لیفتراک / باتری ژل 6 ولت – 180 آمپرساعت

باتری ژل 6 ولت – 180 آمپرساعت

باتری ژل 6 ولت – 180 آمپرساعت ، امروزه باتری های خشک به نسبت انواع باتری های تر به سبب کارایی بهتر و هزینه های جاری و تعمیرات و نگهداری کمتر از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. باتری اسیدی یکی از انواع باتری های قابل شارژ می باشند. یک باتری از مواد شیمیایی، نگه دارنده ها، بخش الکتریکی و فرم دهنده ها تشکیل شده اند و ساختار یک باتری ژل در اسکرابرها را ایجاد کرده اند.

باتری ژل 6 ولت – 180 آمپرساعت

باتری های اسیدی دارای الکترود یا صفحات مثبت می باشند که الکترون ها در حین استفاده از باتری به این صفحات جذب می شوند. ماده تشکیل دهنده الکترود ها از سرب می باشد و چون این ماده از لحاظ مکانیکی قابلیت شکل پذیری ندارد نیازمند افزودن آلیاژ یا استفاده از نگهدارنده است. اصل واکنش شیمیایی داخل باتری به کمک سرب انجام می شود که توسط الکترولیت میان دو صفحه بستر عبور الکترون و در نهایت شارژ و مصرف باتری فراهم می شود.

جداکننده در باتری ژل

فاصله دهنده یا جدا کننده یکی از بخش های مهم در داخل باتری های اسیدی می باشد. وظیفه اصلی فاصله دهنده ها جداسازی قطب های مثبت و منفی در باتری ها می باشد. تکنولوژی ساخت باتری های اسیدی ژل مربوط به طراحی نوع فاصله دهنده داخل صفحات می باشد. در مدل هایی که از ابعاد بزرگ تری برخوردار هستند این فاصله به صورت فیزیکی ایجاد می شود که موجب ارزان تر شدن قیمت باتری می شود.

در مدل های دیگر از مواد فاصله دهنده استفاده می کنند که یکی از متداول ترین آن ها جدا کننده ژل می باشد. در باتری هایی که از جدا کننده ژل به عنوان الکترولیت استفاده می شود، مایع جریان نخواهد داشت و ژل ها معمولا به صورت خمیر هستند. کارآمد ترین و بهترین نوع باتری به منظور استفاده در دستگاه های اسکرابر استفاده از باتری های ژل است که به سبب نوع مواد به کار رفته در داخل آن منجر به کاهش قیمت و بهره وری بالا می شود.

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی،باطری لیفتراک می باشد .حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ا شرکت فورک لیفت باطری –سافکو و با در نطر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری لیفتراک –طول عمر باطری لیفتراک –ابعاد باطری لیفتراک که بر اساس ولتاژ دستگاه باچینش سل های دوولتی در اندازه جعبه می باشد از چندین شرکت معتبر آسیایی و ارویی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر  کیمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باطری لیفتراک ها برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژ های 24 ولت ،36 ولت،48 ولت ،72 ولت،80 ولت و دوبل 40 ولت و در آمپر ساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشندو نکته اساسی در کلیه باطری لیفتراک ها این است که همگی مضربی از 2 ولت دارند.

باطری 6 و 8 ولتی

باطری های 6 و 8 ولتی این باطری ها از نوع سرب اسیدی و قابلیت دشارژ تا 80 درصد ظرفیت باطری که از این رو به انها Deep cycle هم گفته میشود. باطری لیفتراک برقی

موارد کاربرد این باطری ها به شرح ذیل میباشد:

  • ماشین های گلف و نفر بر برقی
  • جارو های نظافت صنعتی
  • بالا بر های هوایی
  • سیستم های یو پی اس
  • حمل کننده های شخصی
  • جک پالت ها
  • یدک کش ها
  • قایق ها
  • واگن های برقی
  • سیستم های خورشیدی

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.