خانه / باطری لیفتراک / آج زدن و ترمیم لاستیک توپر لیفتراک

آج زدن و ترمیم لاستیک توپر لیفتراک

لاستیک توپر لیفتراک یکی از گونه های لاستیک مورد استفاده در صنعت لیفتراک میباشد. این نوع لاستیک لیفتراک همان طور که از نامش مشخص است از لاستیک جامد ساخته شده است و داخلش با هوا پر نمی شود. در طولانی مدت نمی توان از این نوع لاستیک برای سطوح ناهموار استفاده کرد بهتر است که در سطوح صاف استفاده شود و ضمن اینکه این نوع لاستیک پنچر نمی شود.

لاستیک توپر یا لاستیک بادی لیفتراک

لاستیک های توپر طول عمر بیشتری دارند. به دلیل داشتن هسته لاستیکی جامد، به فروشنده تایر شما اجازه ایجاد کردن مجدد آج روی تایر ( آج زنی لاستیک لیفتراک ) را هر موقع که سطح لاستیک صاف شد، می دهد؛ به این معنی که لاستیک شما میتواند مدتی طولانی دوام بیاورد. اگرچه به همین این دلیل لاستیک های توپر، به صورت قابل ملاحظه ای از لاستیک های بادی لیفتراک گران تر هستند.

لاستیک های توپر قابلیت جذب تکان های شدید لیفتراک را نداشته به این معنی که اگر شما قصد دارید لیفتراک خود را در محیط بیرون و روی شن های ناصاف به حرکت درآورید فقط می توانید از لیفتراک با لاستیک های بادی استفاده کنید. لاستیک های توپر یک سطح صاف و مسطح برای استفاده می خواهند.

فواید آج زنی لاستیک آج زدن و ترمیم لاستیک توپر لیفتراک

با عملیات آج زدن لاستیک توپر لیفتراک میتوان در هزینه های بالای نگهداری آن صرفه جویی قابل توجهی نمود. لاستیک لیفتراک یکی از اقلام پرمصرف و با استهلاک بالا در مجموعه قطعات و لوازم یدکی مصرفی قرار دارد. با توجه به اینکه لاستیک های توپر لیفتراک برای عمر طولانی تر و کارکرد بالاتری نسبت به لاستیک های بادی لیفتراک طراحی و تولید شده اند، ولی به طور کلی با توجه به شرایط و محیط کار دچار نقص و استهلاک زیادی میشوند.

ترمیم لاستیک لیفتراک آج زدن و ترمیم لاستیک توپر لیفتراک

آج زدن لاستیک های توپر لیفتراک یکی از راهکارهای اقتصادی است که برای جلوگیری از خرید زود هنگام این نوع لاستیک لیفتراک میباشد. تجهیز بالابر در خدمتی جدید آماده است تا با ارائه قیمت مناسب ترمیم و آج زنی لاستیک لیفتراک در خدمت شما مشتریان عزیز باشد.

آج لاستیک لیفتراک آج زدن و ترمیم لاستیک توپر لیفتراک

جهت اخذ مشاوره و قیمت آج زدن لاستیک توپر لیفتراک با شماره تلفن 02166381248 و یا تلفن همراه 09302002522 تماس بگیرید.

یاطری لیفتراک برقی در صنعت لیفتراک

امروزه در صنعت لیفتراک ها نقشی اساسی را ایفا می کنند از جمله مهم ترین آنها آسان تر کردن کار برای کارگران در کارگاه ها و کارخانه ها می باشد. همین طور که می دانید مهم ترین بخش هر دستگاهی منبع تغذیه آن می باشد و در این مورد باطری لیفتراک نقش اساسی را ایفا می کند. تمامی باطری های لیفتراک از سلول های 2ولتی تشکیل شده اند و در ولتاژ های متفاوتی نیز تولید و عرضه می شوند. باطری های لیفتراک معمولا در ولتاژ های

  • 24ولت،
  • 72 ولت،
  • دوبل 40 ولت،

و همچنین در آمپر ساعت های متفاوتی از 300 آمپر ساعت تا 1000 آمپر ساعت هستند

و مسئله ی اساسی در کلیه باطری ها این است که همه ی آن ها مضربی از دو ولت می باشند.

شرکت فورک لیفت باطری  آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک برقی  با ما فورک لیفت باطری تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.